Czy wakacyjna miłość przetrwa? 5 sygnałów, że macie szansę na stały związek!

Wszystkie znamy tę historię – wakacyjny wyjazd, plaża, słońce, kolorowe drinki i gorące rytmy. Nagle zjawia się On – zabawny i wyluzowany, wkładający nam za ucho świeżo zerwany kwiat i namawiający na wspólne podziwianie wschodu słońca. W tych okolicznościach powietrze gęstnieje od emocji… Ale każde wakacje kiedyś się kończą i nie zawsze idzie to w parze z zauroczeniem. Twój urlop właśnie dobiegł końca, a Ty czujesz, że wpadłaś po same uszy i jesteś naprawdę zakochana? Sprawdź, czy ta miłość ma szansę na przetrwanie!

Nie możesz przestać o Nim myśleć? Czujesz się cudownie, a w Twoich myślach przewijają się najpiękniejsze miłosne piosenki, które po chwili milkną w obliczu wątpliwości i powtarzanego pytania: czy wakacyjna miłość przetrwa? Wciąż przypominasz sobie jego zabawne teksty na podryw i wrażenie jakie nimi wywarł? Oto 5 sygnałów, że możesz przestać się martwić. Poznaj męskie zachowania, które dowodzą, że nowa znajomość to coś więcej niż tylko przelotny romans! Tak, nawet na wakacjach możesz spotkać miłość na całe życie!

czy wakacyjna miłość przetrwa

źródło: www.pixabay.com

Czy wakacyjna miłość przetrwa? 5 sygnałów, że macie szansę na stały związek!

 

1. On opowiada Ci swoje tajemnice

Pierwsze randki to zwykle romantyczne spacery i spotkania w klimatycznych knajpkach, podczas których zauroczeni sobą ludzie starają się jak najlepiej poznać. Możesz wtedy usłyszeć nie tylko „autopromocyjne prezentacje”, dotyczące wyznawanej wiary, poglądów czy upodobań, ale także poznać anegdotki z Jego szkoły i z dzieciństwa, usłyszeć opowieści o kolegach czy rodzinnym domu. Jeżeli tak się właśnie dzieje i On zdradza Ci szczegóły z przeszłości, wracając nawet do niezbyt wygodnych faktów, możesz być pewna, że obdarzył Cię zaufaniem i wiąże z Tobą szersze plany. Jeśli natomiast słyszysz jedynie dowcipy, mało osobiste wynurzenia czy opowieści o zawodowych planach na przyszłość, lepiej nie rób sobie nadziei.

2. Jest z Tobą w stałym kontakcie

Budzisz się i odczytujesz urocze SMS-y? Wieczorami odbierasz Jego telefony i wymieniasz się z Nim opowieściami o minionym dniu? Czujesz, że cały czas o Tobie myśli, a Twoje przeczucia potwierdzają kolejne wiadomości o zabawnej i interesującej treści? To znak, że On pragnie utrzymać z Tobą kontakt jak najdłużej, szczególnie gdy po urlopie wrócił już do „swoich spraw”, np. do pracy!

3. Przygotowuje dla Ciebie miłe niespodzianki

Choć początkowo myślałaś, że to będzie tylko wakacyjny romans, każde kolejne spotkanie z Nim udowadnia, że wkłada On wiele wysiłku w zdobycie Twojego zainteresowania? Przynosi Ci kwiaty, wynajduje wyjątkowe miejsca na spotkania, robi drobne prezenty albo zjawia się, gdy się go nie spodziewasz? To jasny znak, że Twój wybranek chciałby się zaangażować. Gdybyś niewiele dla niego znaczyła, nie chciałoby mu się tak wysilać.

 

źródło: www.pixabay.com

4. Przedstawił Cię przyjaciołom lub rodzinie

Niedawno się poznaliście, a On już postanowił zapoznać Cię ze swoimi kolegami albo kimś z bliskiej rodziny? To najlepszy z możliwych sygnałów, że naprawdę zależy Mu na stałym związku. W przeciwnym razie podobny pomysł nawet nie przyszedłby Mu do głowy. Większość mężczyzn traktuje podobne „zapoznawcze” spotkania bardzo poważnie, dlatego postaraj się dobrze na nim wypaść.

 

5. Bierze Cię pod uwagę, planując przyszłe miesiące

Podczas rozmów z obiektem swych wakacyjnych westchnień postaraj się zwrócić uwagę, czy On uwzględnia Cię w swoich planach na najbliższe miesiące. Czy planuje zaprosić Cię do siebie albo przyjechać w odwiedziny? Czy zastanawia się, kiedy znów będziecie mogli pozwolić sobie na wspólny wyjazd? Jeżeli i na te pytania możesz odpowiedzieć „tak”, jesteś szczęściarą – Twój letni romans ma szansę przerodzić się w stały związek!

 

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (215 głosów, średnia: 4,58 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
 1. Magdalena  15 lipca 2022 13:49

  Nie wierzę w wakacyjne miłości

  Odpowiedz
 2. agasam9  15 lipca 2022 21:49

  jeżeli taka miłość przetrwa to jest to prawie cud

  Odpowiedz
 3. Autko  22 lipca 2022 14:04

  Z własnego doświadczenia mogę powiedzieć, że wakacyjna miłość raczej nie przetrwa, ponieważ nikt jej nie bierze na serio.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany