Czy Twój partner jest wierny ? – 5 sygnałów alarmowych

Zaufanie jest podstawą i fundamentem każdego związku. Jeśli zostaje naruszone musimy reagować. Nie masz pewności, czy Twój partner jest wierny ?  Być może kilka sygnałów alarmowych, które najczęściej wymieniane są w sytuacjach zdrady pomogą Ci się uspokoić, albo… być bardziej czujną.

 

Czy Twój partner jest wierny? – Odbiera telefon w innym pokoju.

Czerwona lampka powinna Ci się zapalić, jeśli Twój partner wychodzi z pokoju, gdy odbiera przy Tobie telefon i jeśli, gdy z Tobą rozmawia odpowiada zdawkowo. Dlaczego nie chce żebyś słyszała jego rozmowę?  Nie chce Ci przeszkadzać –  ok, ale czy zawsze? Jeśli zachowuje się dziwnie może właśnie nie jest sam?

Czy Twój partner jest wierny? – Pracuje do późna

Oczywiście są ludzie, którzy bardzo ciężko pracują. W firmie jest nawał pracy, trzeba się starać, a na barkach duży kredyt do spłacenia. Tylko ciężko jest pracować do późna każdego dnia. Postaraj się również przypomnieć sobie, jak bardzo był oddany pracy do niedawna.

Czy Twój partner jest wierny? – Nie znasz jego przyjaciół

Lampka powinna świecić na całego! W świeżych związkach nie zawsze chcemy przedstawiać od razu partnera rodzinie, jednak jeśli nie znasz żadnego z przyjaciół partnera powinnaś zastanowić się, czy rzeczywiście do tej pory nie było okazji żeby to zrobić.

Czy Twój partner jest wierny? – Na SMSy odpowiada z dużym opóźnieniem

I to opóźnienie pojawia się zawsze. Nie każdy ma zawsze czas na odpowiedź, jednak powtarzająca się często zwłoka może być kolejną czerwoną lampką dla Ciebie.

Czy Twój partner jest wierny? – Nie wiesz, co robi w wolnym czasie

Mężczyźni niekoniecznie lubią opowiadać ze szczegółami o swoim dniu, jak kobiety. Nie są tak szczegółowi. Zastanów się jednak czy znasz jego rozkład dnia, wiedz jak spędza popołudnie, czy jest na siłowni, z kolegami? Czy nie musi się zastanawiać, gdy go o to pytasz?

Zanim zaczniesz sprawdzać swojego mężczyznę dobrze jest mieć do tego solidne postawy i nie wpadać w paranoję zdrady. Nie należy jednak lekceważyć drobnych sygnałów i w ich przypadku zachować czujność. Niestety osoba zdradzająca nie chce się przyznać do tego, co robi. Często nawet zapytana wprost zaprzecza i obraża się – czyli reaguje dokładnie tak, jakby rzeczywiście nie zrobiła nic złego. Co zrobić?  Przede wszystkim zastanowić się nad możliwym rozwojem sytuacji. Spokojna rozmowa, czasami jest w stanie przynieść o wiele więcej korzyści niż oskarżenia bez pokrycia.

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (256 głosów, średnia: 4,49 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
 1. lilkawodna  1 kwietnia 2015 07:59

  Zaufanie to podstawa, ale czujną wart być.

  Odpowiedz
 2. Gocha  1 kwietnia 2015 09:35

  Dokładnie, trzeba być czujnym, ale nie popadać w paranoję. I dużo ze sobą rozmawiać, żeby druga osoba nie szukała pomocy, wsparcia u innych

  Odpowiedz
 3. Patriszia  1 kwietnia 2015 10:35

  Mam nadzieje że ten problem nigdy mnie nie dotknie…

  Odpowiedz
 4. bbo  1 kwietnia 2015 11:54

  Faktycznie, po takich symptomach można się zaniepokoić.

  Odpowiedz
 5. martucha180  1 kwietnia 2015 12:08

  Ale mogą być jeszcze inne symptomy…

  Odpowiedz
 6. Kmakolagwa  1 kwietnia 2015 17:27

  Niestety artykuł jak najbardziej adekwatny do rzeczywistości. Niestety doświadczyłam kilka z tych sytuacji. Nie skończyło się to najlepiej, ale jestem teraz bardziej przezorna na takie sygnały.

  Odpowiedz
 7. Ewelina  1 kwietnia 2015 21:57

  fakt….

  Odpowiedz
 8. oskarek1995  3 kwietnia 2015 15:50

  Te symptomy niekoniecznie świadczą o zdradzie…

  Odpowiedz
 9. Anita  10 kwietnia 2015 22:42

  żeby to zauważyć, trzeba być z nim ciągle 😉

  Odpowiedz
 10. Elżbieta Wawer  18 maja 2015 18:46

  Nie wiem nie zastanawiam sie nad tym raczej nie ma takich znaków ostrzegawczych jak na razie ufamy sobie

  Odpowiedz
 11. Justyna  29 maja 2015 14:29

  Na szczęście aktualnie nie mam takiego problemu ale jeśli partner wzbudza we mnie podejrzenia to od razu przechodzę do działania bo nie lubię niejasnych sytuacji 🙂

  Odpowiedz
 12. gosia141088  12 czerwca 2015 11:59

  Hehehe według artykuły powinnam być pewna że przyprawia mi rogi 😛 ale nie panikujmy 🙂 😛

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany