Operacja plastyczna biustu – czy to konieczność?

Piękne piersi – symbol kobiecości. Niestety, dla większości z nas jest to raczej powód wiecznego niezadowolenia niż dumy. Tylko niektóre z nas mogą szczycić się pięknym biustem ukształtowanym przez naturę. Czy tym niezadowolonym pozostaje tylko operacja plastyczna lub wcieranie w nieskończoność żeli i innych specyfików?

 

Zabiegi medycyny i chirurgii estetycznej to, niestety, kosztowna ingerencja w równowagę organizmu. Kremy i żele działają tylko powierzchniowo na skórę, a ich efekt podziwiać można przez krótki czas. Wciąż pozostaje gimnastyka. Gimnastyka także niewiele pomoże ? piersi wszak nie posiadają mięśni, które można wzmocnić za pomocą ćwiczeń.

Z pomocą mogą przyjść suplementy diety. Na rynku pojawił się Dakolen – stworzony z myślą o kobiecych piersiach. Preparat mogą stosować wszystkie panie ? zarówno młodsze, aby powiększyć piersi i nadać im pełny, seksowny kształt, jak i starsze, dla zachowania jędrności, elastyczności i zdrowia tkanki biustu.

piękne piersi bez operacji plastycznej

Suplement zawiera kompozycję substancji aktywnych, naukowo opracowaną w celu naturalnej stymulacji tkanki piersi. W ten sposób pomaga uzyskać utracony kształt i jędrność biustu. Zawiera w sobie wyciągi roślinne ? fitoestrogeny*, które przyczyniają się do reaktywacji wzrostu tkanki piersi, co sprawia, że biust jest pełniejszy i bardziej elastyczny.

Fitoestrogeny, ?udając? żeńskie hormony płciowe, podobnie jak naturalne estrogeny, wiążą się z receptorami estrogenowymi neuronów podwzgórza, dając sygnał rozpoczęcia podziału komórkowego w tkance piersi. W ten sposób zostaje wyzwolony łańcuch złożonych procesów biochemicznych, prowadzących do podziału komórek i wzrostu tkanki biustu. Fitoestrogeny mogą także wspierać naturalny wzrost tkanki gruczołowej, czego wynikiem jest produkcja nowych komórek, prowadząca do wzmocnienia piersi. UWAGA! Badania wykazały również zależność między wysokim spożyciem fitoestrogenów, a rzadszym występowaniem raka sutka wśród kobiet dojrzałych.

Głównymi składnikami preparatu Dakolen są ekstrakty z kopru włoskiego, lnu i chmielu zwyczajnego, zawierające znaczną ilość fitoestrogenów. Dzięki swoim właściwościom pomagają wspierać pełny kształt i jędrność biustu.

  • Nasiona kopru włoskiego są źródłem flawonoidów i kumaryny (fitoestrogeny), przez co wpływają na poziom żeńskich hormonów. Dodatkowo pomagają pobudzać produkcję kolagenu.
  • Chmiel zwyczajny (Humulus lupulus) zawiera naturalnie występujące antyoksydanty, dzięki czemu wspomaga ochronę przed wolnymi rodnikami, odpowiedzialnymi za przyśpieszony proces starzenia.
  • Lignany z lnu zwyczajnego (Linum usitatissimum) dbają o zachowanie prawidłowej tkanki dojrzałych piersi. Dzięki swoim właściwościom pielęgnują i zmiękczają skórę, nadając jej delikatność, sprężystość i aksamitność.

Dakolen polecany jest wszystkim kobietom, niezależnie od wieku, które chcą w naturalny, rozsądny i skuteczny sposób poprawić wygląd swoich piersi. Być pożądaną, fascynować, ale przede wszystkim ? w zgiełku i pośpiechu codzienności ? zrobić coś dla siebie ? sięgnąć po marzenia i poczuć się bardziej kobieco. Szczęśliwa, uśmiechnięta i pewna siebie kobieta promieniuje prawdziwym pięknem.

Producent: Walmark Sp z o.o.; Cena: ok. 79 zł, Opakowanie: 40 tabletek

*Fitoestrogeny to naturalnie występujące hormony pochodzenia roślinnego. Ich dobroczynny wpływ na ludzkie ciało jest bardzo wszechstronny, m.in. obniżają poziom cholesterolu i ciśnienia krwi, łagodzą objawy menopauzy, znajdują zastosowanie przy pojawiających się problemach podczas miesiączkowania, stymulują podział komórek zdrowych tkanek piersi.

Biust – pokrewne artykuły: Superskoncentrowane serum do biustu ? kosmetyk na medal

piękne piersi bez operacji plastycznej

 

 

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (302 głosów, średnia: 4,52 z 5)
zapisuję głos...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany