Jak wpływać na to, co się nam przydarzy – wyjaśnia M. Ławniczak – numerolog i tarocista

Wakacje to czas zatrzymania, odpoczynku od zgiełku codzienności – latem chętniej dajemy sobie przestrzeń na spojrzenie w głąb siebie, otwieramy się na nowe doświadczenia. Dla wielu z nas wakacje są okresem przemiany, zamykania tematów z przeszłości, czy ustalaniem intencji na nadchodzące miesiące.

Spis treści:

Ponad połowa Polaków przyznaje się do korzystania z usług wróżek, przynajmniej jednokrotnego (wg CBOS).  W świecie, gdzie niepewność i zmienność są na porządku dziennym, coraz więcej osób szuka sposobów na lepsze zrozumienie swojego życia i wydarzeń, które mogą ich spotkać. Michał Ławniczak, numerolog i tarocista, wyjaśnia jak możemy świadomie wpływać na nasze przeznaczenie.

karty tarota

Moc kart tarota fot. poringdown, Freepik

Numerologia jako narzędzie poznawania siebie

Numerologia to starożytna nauka, która może pomóc w zrozumieniu siebie i swojego życia. Jak podkreśla Michał Ławniczak, numerologia daje nam możliwość przewidzenia, w jakim jesteśmy czasie, jakie są wyzwania danego roku oraz jakie są trudniejsze aspekty, z którymi możemy się spotkać.

Numerologia wskazuje nam potencjał, możliwości, ostrzeżenia, zastrzeżenia – mówi Michał Ławniczak.

Praktyka ta opiera się na przekonaniu, że liczby zapisane w datach mają wpływ na nasz los. Portret numerologiczny jest swego rodzaju mapą cech osobowości i najlepszych dla nas kierunków rozwoju.

Nie jest jednak wyrocznią. Obliczenia numerologiczne wskazują nam energię danej osoby, dnia, czy wydarzenia. Dzięki tej wiedzy możemy lepiej przygotować się na przyszłość i bardziej świadomie podejmować decyzje – tłumaczy Ławniczak.

Kobieta numerolog astrolog liczy liczby

fot. anuta23, Freepik

Tarot – jak znaleźć odpowiedź na nurtujące pytania?

Tarot, podobnie jak numerologia, jest używany do przewidywania przyszłości i podejmowania decyzji. Michał Ławniczak tłumaczy, że tarot może pomóc w przewidywaniu przyszłości, pokazując drogę i umożliwiając rozwinięcie tematu przeznaczenia.

Tarot pozwala nam na zadawanie dokładniejszych pytań niż numerologia. Z numerologii wyczytamy, czy dany rok jest dla nas dobry na znalezienie partnera, tarot może odpowiedzieć nam, jaki ten partner będzie i kiedy się pojawi – tłumaczy ekspert. Im konkretniejsze stawiamy pytania, tym konkretniejsze odpowiedzi możemy uzyskać. Dokładne pytania pozwalają na bardziej szczegółowe i użyteczne odpowiedzi, które mogą pomóc w podejmowaniu lepszych decyzji.

Przepowiednia a decyzyjność

Wielu osobom wydaje się, że uzyskanie przepowiedni od jasnowidza, czy tarocisty odbiera im wolną wolę. Wbrew pozorom, często to właśnie takie wizyty dają nam motywację do działania, sprawiają, że pewniej i świadomiej podejmujemy decyzje – uważa Michał Ławniczak.

Ekspert podkreśla, że los zawsze pozostaje w naszych rękach – numerologiczne zapisy, czy energie wyczytane z kart są dla nas jedynie wskazówką, torują nam drogę przez nieznane.

Rolą osoby przepowiadającej przyszłość, bez względu na metodę, jest poprowadzenie przez życie, wskazanie jej różnych możliwości. Takie przepowiednie mogą skłonić kogoś do dalszego działania lub sprawić, że w jego głowie zapali się czerwona lampka – tłumaczy numerolog.

Wizyta u jasnowidza lub wróżbity to jednak nie tylko spoglądanie w przyszłość. Jak podkreśla Michał Ławniczak, często pierwszym krokiem jest zamknięcie przeszłych spraw i nurtujących energii.

Wielu z nas nie zdaje sobie sprawy z blokad płynących z naszej przeszłości. Nieuzdrowiona negatywna energia może mieć duży wpływ na naszą przyszłość. – wyjaśnia.

Jak chronić się przed negatywną energią?

W obliczu negatywnych wpływów, Ławniczak zaleca stosowanie talizmanów.

Nawet zwykła czerwona nitka z materiału naturalnego na lewej ręce jest w stanie odbić pewne negatywne energie – stwierdza ekspert. Talizmany mogą działać jako ochronne amulety, pomagając w odpieraniu negatywnych energii i poprawiając nasze samopoczucie, szczególnie w trudnych okresach. Innym sposobem ochrony może być sól, zwykła kuchenna sól, która dodana do kąpieli zmywa z nas negatywną energię.

Kobieta z czerwoną bransoletką na nadgarstku

fot. Utku Demirsoy, Freepik

Świadome wpływanie na to, co się nam przydarza, wymaga zrozumienia siebie oraz otaczających nas energii. Narzędzia takie jak numerologia, tarot i jasnowidzenie mogą pomóc w lepszym przygotowaniu się na przyszłość i bardziej świadomym kierowaniu swoim życiem. Michał Ławniczak przypomina, że najważniejsze jest to, aby nie bać się nieznanego, lecz starać się je zrozumieć i oswoić. Dzięki temu możemy żyć pełniej i bardziej świadomie, kontrolując swoje przeznaczenie.

 

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (1 głosów, średnia: 5,00 z 5)
zapisuję głos...