Czy mój facet będzie dobrym mężem? Oznaki

Sprawdź, czy to właśnie TEN mężczyzna!

Nie wiesz, czy Twój partner to dobry materiał na męża? Zastanawiasz się, czy ukochany traktuje wasz związek poważnie i chce się angażować, czy to dla niego tylko zabawa?  Czy teksty na podryw, którymi cię oczarował były na poważnie?

Przeczytaj nasz artykuł i poznaj listę cech, które posiada idealny małżonek! Bardzo możliwe, że po lekturze tego tekstu łatwiej będzie Ci odpowiedzieć na pytanie „Czy mój facet będzie dobrym mężem?”!

Czy mój facet będzie dobrym mężem?

pixabay.com

Szczęśliwe małżeństwo. 7 rad jak je utrzymać!

Szczęśliwe małżeństwo. 7 rad jak je utrzymać!

Udany, tworzony w zgodzie związek, to marzenia każdej pary po ślubie. Nie ma małżeństw idealnych, ale często zapominamy o prostych rzeczach, które w partnerskich relacjach mogą zdziałać cuda. Przedstawiamy 7 złotych rad, które mogą pomóc uczynić Twój związek lepszym.

Czy mój facet będzie dobrym mężem: oznaki

Nie ma związków ani osób idealnych, nie można mierzyć wszystkich jedną miarą, jednak istnieje kilka szczególnych oznak, po których można rozpoznać, czy mężczyzna sprawdzi się w roli małżonka.

1 ) Jest z Ciebie dumny i zawsze trzyma Twoją stronę

Twój facet zawsze jest z Ciebie dumny i nie wstydzi się tego. Mówi o tym Tobie oraz wszystkim wokół. Kocha Cię i akceptuje taką, jaką jesteś? Zawsze trzyma Twoją stronę, wspiera Cię w każdej decyzji i jest przy Tobie przy każdym ważnym wyzwaniu? To zdecydowanie bardzo dobrze o nim świadczy!

2) Nie unika domowych obowiązków

W waszym związku staracie się równo dzielić obowiązkami? Twój partner starannie wypełnia swoje zadania, nie unika ich i nie zrzuca  na Ciebie? Podział obowiązków działa u Was bez zarzutu? To bardzo dobrze, bo sprawy domowe często są przedmiotem kłótni w małżeństwach oraz długoletnich związkach. Jeśli partner rozumie, że skoro mieszkacie razem, on też jest odpowiedzialny za sprawunki, to świetny znak!

3) Lubi spędzać czas z Twoją rodziną

Ukochany dobrze dogaduje się z Twoimi bliskimi. Nie denerwuje się, kiedy przyszła teściowa prosi o pomoc z zakupami, a Twoja babcia co jakiś czas zaprasza na obiad? Lubi rozmawiać z Twoim bratem? To prawdziwy skarb! Skoro akceptuje rodzinę partnerki i dobrze radzi sobie w relacjach międzyludzkich, na pewno w przyszłości sam będzie umiał stworzyć udane, zgodne gniazdko!

4) Wyznaje te same wartości, co Ty

Macie podobne plany na przyszłość, marzenia i cele. Ważne są dla Was te same kwestie. Chcesz mieć kilkoro dzieci i domek z ogródkiem, albo śnisz o niekończących się podróżach, a on podziela Twoje fantazje? To dobrze, bo podobne podejście do życia scala związek. Jeśli Twój partner ma zbliżone plany na przyszłość i wartości, na pewno będzie Wam łatwiej podjąć każdą ważniejszą decyzję.

Czy mój facet będzie dobrym mężem?

pixabay.com

5) Potrafi pójść na kompromis

Potrafi coś dla Ciebie poświęcić bez większego problemu? Umie przyznać się do błędu i zmiany zdania? To świetnie! Kompromis to jedna z podstaw udanego małżeństwa. W kryzysowych sytuacjach należy umieć znaleźć rozwiązanie.

6) Jest zaradny

Twój mężczyzna jest konkretny, odpowiedzialny i zdecydowany, nie boi się podejmować odważnych decyzji? Ma uporządkowane życie zawodowe? Znaczy to, że podchodzi do życia poważnie. Taki partner na pewno pomoże stworzyć stabilny związek.

7) Nie boi się trudności

Dobry mąż w trudnej, kryzysowej sytuacji stara się znaleźć na nią sposób. Nie ucieka, nie poddaje się. Jeśli Twój partner potrafi stawić czoła przeciwnościom losu, w przyszłości na pewno będziesz mogła na niego liczyć. Trudny czas nie złamie Waszego związku.

Czy mój facet będzie dobrym mężem: inne oznaki

Jakie inne oznaki mogą dobrze świadczyć o partnerze? Co jeszcze może być sygnałem, że jest materiałem na męża? Na pewno to, że opinia partnerki jest dla niego ważna, jak również to, że wie, jak poprawić jej humor. Przyszły mąż idealny szanuje także to, że jego ukochana chce mieć czasem chwilkę jedynie dla siebie. Sprawia, że jego wybranka czuje się przy nim jak księżniczka. Dba o szczegóły i miłe gesty… 

Co jeszcze dodałybyście do tej listy?

Jak dbać o związek – lista rzeczy, które powinno się robić przynajmniej raz w roku!

Jak dbać o związek – lista rzeczy, które powinno się robić przynajmniej raz w roku!

Utrzymanie związku to ciężka praca. Poza codziennymi staraniami, troszczeniem się o drugą połówkę są rzeczy, które warto zrobić z partnerem przynajmniej raz w roku. Jak dbać o związek - Wspólne wakacje tylko we dwoje Odpoczynek

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (172 głosów, średnia: 4,56 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
  1. janka1312  4 lutego 2018 23:44

    mój większość spełnia 🙂

    Odpowiedz
  2. efffciaa  29 marca 2018 14:13

    Mój facet spełnia prawie wszystkie te punkty 🙂 Chociaż dla mnie dodatkowym jego atutem jest to , że jest dla nas – mnie i dzieci bardzo opiekuńczy i fantastycznie dogaduje się z naszymi maluchami . Taki tata i mąż to skarb 🙂

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany