Czy jesteś dobra w łóżku? To 5 znaków, które wiele mówią o tym jaką jest się kochanką!

Pewnie chociaż raz zadawałaś sobie w życiu pytani, czy jesteś dobra w łóżku. Po pierwsze nie wstydź się zapytać o to swojego partnera! Jeśli jednak potrzebujesz na to dowodów, mamy dla Ciebie 5 znaków, które mówią o tym jaką jesteś kochanką!

 

Czy jesteś dobra w łóżku? – Jesteś empatyczna

Zależy Ci na tym, żeby Twojemu partnerowi było wygodnie, odwzajemniasz jego pieszczoty nie pozostawiając wysiłków jedynie na jego barkach? Gdy coś mu nie wyjdzie jesteś wyrozumiała i pomagasz mu naprawić błąd?Świetnie! Zrozumienie partnera, jego potrzeb to podstawa udanego seksu i udanego związku!

Polecamy również: Ćwiczenia na lepszy seks – te mięśnie zapewnią Ci więcej przyjemności!

Czy jesteś dobra w łóżku? – Jesteś odważna

Czasami seks wymaga odwagi, szczególnie jeśli chodzi o mierzenie się z własnymi fantazjami, fantazjami partnera. Nowe sytuacje, gadżety, eksperymentowanie wymagają odwagi, bo polegają na otworzeniu się przed partnerem i stawieniem czoła ryzyku porażki.

 

Czy jesteś dobra w łóżku? – Jesteś pewna siebie

Z pewności siebie wynika właśnie odwaga. Jeśli dobrze czujemy się we własnym ciele, potrafimy czerpać radość z jego reakcji na pieszczoty partnera mamy gwarancję fantastycznych zbliżeń. Niech Twoją głową nie zaprzątają drobne niedoskonałości!

Zobacz również: Afrodyzjaki w kuchni, czyli co jeść by polepszyć seks?

Czy jesteś dobra w łóżku? – Jesteś spontaniczna

Potrafisz  znienacka rzucić się na partnera, nie boisz się stawić czoła jego propozycjom i próbować nowych rzeczy. Sama potrafisz przejąć inicjatywę i sprawić, że seks staje się radosną przygodą a nie niednawym rytuałem przed snem.

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (169 głosów, średnia: 4,62 z 5)
zapisuję głos...