„Czy jarasz się Polską?” – Wygraj przygodę życia!

Jak plażowanie, to w Egipcie, jak narty, to we Włoszech, jak romantyczny weekend, to w Paryżu… Czy Polska nie jest już dla nas atrakcyjna? Serwis otoWakacje.pl pod hasłem „Czy jarasz się Polską”? szuka osób, które sprawdzą, jak czerpać radość z wypoczynku w Polsce.

Czy Jarasz Się Polską

6 czerwca rusza akcja rekrutacyjna na stanowisko: Wakacyjny Zwiadowca Kraju. Cel ? sprawdzić, czy Polska jest jeszcze atrakcyjna turystycznie dla swoich mieszkańców. Wymagania ? pozytywna energia, chęć podróżowania, wakacyjna dyspozycyjność.

Siedmiu testerów, którzy wyruszą w 2-tygodniową trasę, by odkryć pełną pozytywnej energii Polskę, wyłonionych zostanie podczas dwóch etapów rekrutacji. W pierwszej kolejności, osoby kandydujące na stanowisko Wakacyjnego Zwiadowcy Kraju muszą wykonać zadanie rekrutacyjne ? stworzyć opis swojej wyprawy do? supermarketu w taki sposób, jakby to była przygoda ich życia. Tekst wraz z CV oraz dwoma ?odjechanymi? zdjęciami należy przesłać za pośrednictwem formularza znajdującego się na stronie akcji www.czyjaraszsiepolska.pl. Najciekawsi kandydaci zostaną zaproszeni do Warszawy do drugiego etapu rekrutacji, podczas którego wyłonieni zostaną zwycięzcy ? Wakacyjni Zawiadowcy Kraju.

Zapraszamy wszystkich, którzy nie znoszą nudy, uwielbiają wypoczywać oraz są dyspozycyjni między 21 czerwca a 11 lipca. Już wkrótce mogą dołączyć do grupy zwiadowczej, która wyjedzie za darmo w Polskę z nowoczesnym tabletami Samsung Galaxy Tab i opisze swoje wrażenia z wizyty w najbardziej atrakcyjnych miejscach w kraju. Rekrutacja trwa do 19 czerwca!

Już dziś dołącz do akcji na Facebooku: http://www.facebook.com/otoWakacje

 

Szczegóły akcji wraz z regulaminem pod adresem: www.czyjaraszsiepolska.pl

Organizator: serwis ogłoszeń turystycznych otoWakacje.pl

Patron medialny: telewizja VIVA Polska

Kooperator akcji: Wykop.pl

Czy Jarasz Się Polską

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (194 głosów, średnia: 4,40 z 5)
zapisuję głos...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany