Czy jarasz się Polską? – Wakacje w Polsce wcale nie muszą być nudne!

Muzeum zabawek w Kielcach, kopalnia soli w Bochni oraz spływ tratwą w Bałtowie okazały się jak dotąd najpopularniejszymi atrakcjami turystycznymi wśród uczestników konkursu, organizowanego pod hasłem ?Czy jarasz się Polską??. To jednak dopiero początek zabawy ? które atrakcje ostatecznie wygrają w rankingu najbardziej odjechanych miejsc?

czy jarasz się Polską - ciekawe wakacje w Polsce

Zakończyła się 2-tygodniowa podróż siedmiu Wakacyjnych Zwiadowców Kraju, którzy w ramach akcji ?Czy jarasz się Polską?? zwiedzali kraj w poszukiwaniu ciekawych miejsc do odpoczynku i zabawy. Na podstawie swoich wrażeń, za pomocą mechanizmu aplikacji Facebook Places, stworzyli wakacyjną mapę Polski, na której w sumie zaznaczyli blisko 200 atrakcji we wszystkich regionach kraju! Od początku lipca do końca wakacji każdy może wziąć udział w konkursie i wyruszyć w podróż po Polsce ich śladem ? tym bardziej, że ? jak zapewniają Zwiadowcy ? Polska pełna jest niezwykłych miejsc.

Polska malowana wieś w rankingu najpiękniejszych miejsc w Europie!

Polska malowana wieś w rankingu najpiękniejszych miejsc w Europie!

Kolorowa małopolska wieś zachwyciła Japońskie Stowarzyszenie Biur Podróży (JATA). Organizacja umieściła osadę na liście 30. najpiękniejszych miejsc w Europie, które trzeba koniecznie zobaczyć! Co wyróżnia polską wioskę?

? Na mapie każdy znajdzie coś dla siebie, bo z jednej strony na turystów czekają piaszczyste plaże, malownicze krajobrazy górskie i jeziora, z drugiej pełne dzikiej przyrody parki i rezerwaty, z innej znowu nawiedzone zamki i historyczne muzea, a także pełne muzyki kluby i pysznego jedzenia restauracje ? wylicza Katarzyna Nowaczyk, dyrektor serwisu ogłoszeń turystycznych otoWakacje.pl ? organizatora akcji. ? Zwiadowcy przygotowali przewodnik inny niż wszystkie ? każdy punkt oznaczony na wakacyjnej mapie Polski posiada opis uzasadniający, dlaczego warto do niego zawitać, wzbogacony o subiektywne doznania, a także zdjęcia i materiał video z wizyty w danym regionie. Mając taką bazę informacji, wystarczy już tylko ustalić kolejność zwiedzania miejsc i ruszać w drogę.

Zabawa trwać będzie do końca sierpnia. ? Chcemy w te wakacje zachęcić Polaków do podróżowania po kraju, aby udowodnić im, że pełen jest pozytywnej energii oraz miejsc, w których można cudownie spędzić czas ? dodaje Katarzyna Nowaczyk. ? Poniżej przedstawiamy stworzone przez Wakacyjnych Zwiadowców Kraju opisy miejsc, które jak dotąd w ramach konkursu odwiedziła największa ilość osób.

 

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (214 głosów, średnia: 4,40 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
  1. Masza  13 lipca 2013 19:34

    Mnie nie trzeba zachęcać.Od dawna wiem,że nasz kraj ma wiele pięknych miejsc do zaoferowania.

    Odpowiedz
  2. bbo  18 sierpnia 2013 21:36

    Tak!!! Jarałam się Polską, Jaram się Polską i będę jarała się nadal 🙂

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany