Cztery mity przedłużania rzęs

Marzą Ci się długie, grube, gęste, a co za tym idzie ponętne rzęsy? Wielokrotnie myślałaś o zabiegu przedłużania rzęs, ale wciąż masz wątpliwości czy to dla Ciebie? Wokół aplikacji sztucznych rzęs zbudowanych jest wiele mitów. Oto cztery najbardziej popularne.

Przedłużanie rzęs

 

MIT NUMER 1: Doklejone, sztuczne rzęsy powodują wypadanie Twoich naturalnych rzęs.

Twoje naturalne rzęsy cały czas rosną i wypadają. Przeciętny cykl życia rzęsy to 60-90 dni. Ze względu na to, że każda rzęsa jest w innej fazie wzrostu, codziennie wypadają Ci średnio 1-3 naturalne rzęsy. Są one jednak tak małe, że większość ludzi ich nie zauważa. Prawidłowo przedłużone rzęsy nie wpływają na cykl życia naturalnej rzęsy. Sprawiają jednak, że rzęsy które wypadają są bardziej widoczne, ponieważ jest do nich doczepiona sztuczna rzęsa.

 

MIT NUMER 2: Przedłużone rzęsy są niewygodne w noszeniu.

Prawidłowa aplikacja sztucznych rzęs nie powoduje dyskomfortu. Właściwie dobrane rzęsy nie „ciągną”, nie czujemy ich ciężaru, wypadają  pojedynczo, a w ich miejsce wyrasta nowa, zdrowa rzęsa.

Zabieg przedłużania rzęs jest relaksujący, a noszenie sztucznych rzęs nie wpływa na Twój styl życia. Możesz z nimi uprawiać sport, tańczyć, pływać lub korzystać z sauny. Dodatkowym plusem zabiegu jest to, że nie musisz po nim używać mascary.

Przedłużone rzęsy - Noble Lashes

 

MIT NUMER 3: Miałam przedłużone rzęsy, ale po ich usunięciu moje naturalne stały się krótkie i cienkie.

Doklejone rzęsy nie wpływają na proces wzrostu Twoich naturalnych rzęs. Większość kobiet jednak przyzwyczaja się do tego, jak wyglądają ich przedłużone rzęsy. Kiedy je usuną, ich naturalne rzęsy mogą często wydawać im się dużo krótsze i cieńsze niż przed zabiegiem. Jest to tylko kwestia przyzwyczajenia do widoku grubszych i dłuższych rzęs przedłużonych. Jeśli zrobiłabyś zdjęcie swoich naturalnych rzęs przed założeniem sztucznych rzęs i po ich usunięciu, nie zauważyłabyś żadnej różnicy.

 

MIT NUMER 4: Przedłużone rzęsy można łatwo rozpoznać i trzeba uważać żeby się nie odkleiły.

Przedłużone rzęsy są niemalże niemożliwe do rozpoznania. Wiele kobiet od lat przedłuża rzęsy, a ich mężowie wciąż o tym nie wiedzą.  Efekt jaki chce się uzyskać zależy od upodobań i podkręcenia naturalnych rzęs.

Przedłużone rzęsy - Noble Lashes

Stylistka pracująca na oryginalnych i markowych produktach ma do wyboru szeroki wachlarz rzęs różniących się podkręceniem, długością i grubością. Za ich pomocą można między innymi zagęścić rzadkie rzęsy, uzyskać bardzo naturalny efekt, zalotne spojrzenie lub efekt kociego oka,  przykuwający spojrzenia.  Skład kleju używanego do zabiegów jest dobrany tak, że wiąże rzęsę naturalną z rzęsą sztuczną na stałe, dopóki nie wypadnie naturalna rzęsa. Jeśli jesteś alergiczką, stylistka użyje  specjalnego kleju.

 

Pamiętaj – aplikacja sztucznych rzęs to zabieg wymagający odpowiednich umiejętności i sprawdzonych materiałów.  Powinien być wykonywany tylko przez osoby, które odbyły odpowiednie szkolenie. Przed zabiegiem zawsze pytaj stylistkę o pokazanie certyfikatu potwierdzającego zdobyte kwalifikacje oraz o to na jakich produktach pracuje. Więcej informacji o markowych artykułach do przedłużania rzęs Noble Lashes znajdziesz tutaj. (www.noblelashes.pl)

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (133 głosów, średnia: 4,56 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
 1. bet20lbn  17 lipca 2012 10:47

  Uważam że na okres letni, przedłużane rzęsy są najlepszą alternatywą. Nie trzeba używać maskary, nie ma obawy że się ona rozmaże po kontakcie z wodą lub przy zwykłym potarciu oka :d polecam 🙂

  Odpowiedz
 2. Justyna  17 lipca 2012 19:34

  Ładne oko na drugim zdjęciu ale rzęsy są doklejane na pasku, na jeden dzień a nie przedłużone na stałe.
  Za to trzecie zdjęcie ładne, bez makijażu (u dołu chyba tylko jest tusz) ale ma zbyt długie rzęsy mimo, że ładnie rozdzielone to nie wyglądają naturalnie.

  Odpowiedz
 3. sanderka0222  19 lipca 2012 12:55

  Pierwsze zdjęcie nie jest kuszące takie coś można zrobić sobie jednorazowo na jakąś imprezę, drugie zaś zdjęcie wpadło mi w oko 🙂 też bym tak chciała, oraz trzecie zdjęcie nie jest wcale takie złe.. Fajnie to wygląda 🙂 jest praktyczne- wiadomo wszytko ma swoje wady i zalety. Musimy się zastanowić czy chcemy ładnie wyglądać i trochę nasze naturalne rzęsy pocierpią czy też chcemy się męczyć w upałach (których brak ;/) z tuszem rozmazującym się przez ciepło, wodę itp. 🙂

  Odpowiedz
 4. dk_milena  15 sierpnia 2012 14:39

  Jeżeli ktoś ma wątpliwości co do sztucznych rzęs,polecam odżywkę revitalash.Jest droga,ale wystarcza na długo,a efekt…..niesamowity. Na prawdę działa!

  Odpowiedz
  • m258  15 sierpnia 2012 15:31

   a gdzie można ja kupić i w jakiej cenie orientacyjnie?

   Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany