Nie tylko czerwone korale. Tak koraliki noszą prawdziwe elegantki

Koraliki nie dają o sobie zapomnieć w tym sezonie. Zdobią nie tylko najmodniejsze torebki, ale też jeszcze śmielej wkraczają do outfitów – goszcząc na butach, spodniach czy koszulach. Tworzą tym samym stylizacje zmierzające raczej w kierunku eleganckich i takie właśnie dla was wybrałyśmy. Same również ozdabiacie się koralikami? I nie mamy tutaj na myśli wyłącznie ozdób takich jak czerwone korale.

Pierwsza Inspirantka postawiła jednocześnie na elegancję i skromność, a stworzona przez nią propozycja wprowadza galowy strój w zupełnie nowy wymiar. Czarne spodnie z szerokimi nogawkami zyskały połyskujące zdobienia dzięki czemu ożywiają też górę – klasyczną jasną bluzkę. Klasycznie jednak wcale nie jest, a to za sprawą umiejętnie wprowadzonych koralików: na sandałkach, na kolczykach i torebce.

Postanowiliśmy wyróżnić stylizację magart. Gratulujemy!

Stylizacja z eleganckimi rozkloszowanymi spodniami i perłowymi dodatkami

#koralikowakrólowa

 

Interesująco prezentuje się też wersja z niebanalną sukienką uszytą dla królowej z baśni. Szarości, tiule i kwiaty pięknie korespondują z eleganckim sandałkami, a także dodatkiem będącym must have tego lata. Mowa, rzecz jasna o koralikowej torebce.

Gratulujemy również Fionce!

Stylizacja z szarą tiulową sukienką i torebką z koralików

#koralikowakrólowa

 

Zaglądamy do inspiruj.net i Waszych stylizacyjnych pomysłów! Staramy się wybrać jedną lub dwie stylizacje, które zyskały nasze największe uznanie. Ich autorki otrzymują 250 punktów na swoje konta, a także możliwość wzięcia udziału w aukcji przeznaczonej tylko dla laureatek Stylizacji Dnia (Stylizacja Dnia oznaczona jest w formie grafiki jako Trendy Dnia). Aukcje specjalne są oczywiście zawsze oznaczone i opisane. Uwaga: przy każdej takiej aukcji bierzemy pod uwagę tylko laureatki roku 2018 i 2019. Aby ułatwić Wam zadanie proponujemy nasze własne tematy, raz na tydzień lub dwa, w formie hasztagu. Jeśli chcecie zgłosić swoją stylizację do rywalizacji, do jej tytułu koniecznie dodajcie odpowiedni hasztag. Stylizacje tworzymy zawsze na https://inspiruj.net/.

Hasztagi na ten tydzień to:

#Bajkowemotywy

#Inspirująceowady

#Koralikowakrólowa

#Czasnalen

Uwaga!!! Wprowadzamy nową zasadę! Jeżeli wybrana i pokazana przez nas na stronie lub fanpage’u stylizacja będzie skomponowana z minimum trzech rzeczy dostępnych aktualnie w sklepie (tj. posiadających przycisk „do sklepu”), wyróżniona Inspirantka/Inspirantki otrzyma nie 250, a 500 punktów! Zasada obowiązuje do odwołania!

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (64 głosów, średnia: 4,52 z 5)
zapisuję głos...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany