Czego w damskiej modzie nienawidzą mężczyźni

Spis treści:

Pewnie nie jedna z nas słyszała od swojego partnera  niepochlebne komentarze, dotyczące wyglądu mijanych na ulicy kobiet, zakończone „ale Ty tak nie rób”. Chcemy przedstawić Wam, czego w damskiej modzie nienawidzą mężczyźni.

Coś co wydaje nam się atrakcyjne i seksowne, przez większość mężczyzn może być odbierane, jako sztuczne, zbyt teatralne lub nawet wulgarne. O dziwo, pomimo tego, że potrafimy narzekać, że przecież my to wszystko robimy dla nich – panowie mogą mieć zupełnie inne zdanie na temat damskiej mody.

Czego w damskiej modzie nienawidzą mężczyźni

1. Czego w damskiej modzie nienawidzą mężczyźni – Uggsy

Uggsy

Wiemy, że są ciepłe i bardzo wygodne. Wiemy, że są słodkie. Dla mężczyzn jednak stanowią nieregularną bryłę, która deformuje nam stopy. Nawet, jeśli będziemy mu do znudzenia wyliczać wszelkie zalety tego obuwia,  on i tak powie, ze wyglądamy, jak tabun nastolatek z przemoczonymi i zdeptanymi uggsami.

2. Czego w damskiej modzie nienawidzą mężczyźni – Panterka

kobieta w kurtce z wzorem panterka

 

Jest bardzo wiele sposobów na to, by poczuć się i wyglądać i czuć się seksownie. Wzór w panterkę niestety według mężczyzn do nich nie należy. Kojarzy im się przede wszystkim z taniością, wulgarnością i gwiazdami TV z lat 90.

3. Czego w damskiej modzie nienawidzą mężczyźni – Legginsy

kobieta plus size ubrana w legginsy

 

Mężczyźni bardzo lubią legginsy na kobietach pod warunkiem, że są to kobiety zgrabne. No cóż, legginsy są wymagającym elementem garderoby, który nie może nam zastępować spodni. Mężczyzna zapytany o legginsy przypomni sobie mijane na ulicy kobiety, ze zdecydowanym nadmiarem kilogramów, którym prześwitywała biała, lub pstrokata bielizna i…. cellulit.

 

4. Czego w damskiej modzie nienawidzą mężczyźni – Okulary muchy

 

Mężczyźni dziwią się nam, że decydujemy się na tak duże okulary, które zasłaniają nam połowę twarzy.  Nie są w stanie odgadnąć jaki mamy nastrój, jak naprawdę wyglądamy – czy jesteśmy atrakcyjne?

5. Czego w damskiej modzie nienawidzą mężczyźni – Spodnie z wysokim stanem

Spodnie z wysokim stanem

 

Pomimo tego, że przy kilku dodatkowych kilogramach, są świetnym rozwiązaniem na niechciane fałdki, chronią nas przed widocznymi boczkami, to jednak panom kojarzą się z babciną modą.

6. Czego w damskiej modzie nienawidzą mężczyźni – Buty na obcasie

Jeśli potrafimy w nich chodzić i nie stajemy się nagle o głowę wyższe od nich – jest w porządku. Sprawa się komplikuje, gdy dobierzemy taki model, który utrudnia nam poruszanie się, narzekamy na bolące stopy. Mężczyzna chce mieć dziewczynę, z którą może spędzać czas bez ograniczeń nałożonych przez modę.

7. Czego w damskiej modzie nienawidzą mężczyźni – Szminka i błyszczyk

 

Chociaż nam może się wydawać, że nasze usta są kuszące i gotowe do pocałunku, to przeciętny mężczyzna zastanawia się raczej nad jego konsekwencjami. Szminka, która zostanie na jego ustach nie zachęca do czułości, to samo z lepiącym się, słodkawym błyszczykiem.

8. Czego w damskiej modzie nienawidzą mężczyźni – Ciężki makijaż

Ciężki makijaż

Mężczyzna lubi wiedzieć, jak naprawdę wygląda kobieta, z którą się umawia. Wielu zdaje sobie sprawę, że pod ciężkim makijażem może spotkać ich rozczarowanie. Makijaż zostawia plamy po przytuleniu na ich ubraniach, rozmazuje się, gdy jest gorąco wręcz spływa.

Wielu mężczyzn przyznaje, że kobiety z mocnym makijażem kojarzą im się z prostytutkami, lub osobami o bardzo niskiej samoocenie. W  przypadku, gdy kobieta nie jest w stanie zaakceptować swojego wyglądu, zmienia go całkowicie, zamiast tylko poprawić – nigdy nie uwierzy w jego uczucia.

9. Czego w damskiej modzie nienawidzą mężczyźni – Sztuczne paznokcie, rzęsy, pasma

Pomimo tego, co same staramy sobie wmówić, mężczyźni wolą naturalność. Długie, zaostrzone paznokcie, z przyklejonymi koralikami, fantazyjnymi wzorami są dla mężczyzn niepojęte.  Uniemożliwiają nam pisanie na klawiaturze, wykonywanie szeregu podstawowych czynności, przygotowanie jedzenia, w dodatku zbiera się pod nimi brud. Mężczyźni zdecydowanie bardziej wolą u nas krótkie paznokcie, w bezbarwnym, cielistym lub krwistoczerwonym kolorze.

Podobnie jest ze sztucznymi rzęsami (które według mężczyzn upodabniają nas do draq queen), czy doczepianymi pasmami ( które uniemożliwiają im przeczesanie ręką naszych włosów). Owszem mężczyźni lubią długie włosy, ale jest jeden warunek – mają należeć do nas.

Znacie jeszcze jakieś trendy których nienawidzą u nas mężczyźni?

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (301 głosów, średnia: 4,53 z 5)
zapisuję głos...