Czego mężczyźni pragną w związku ?

Są rzeczy, których mężczyźni bardzo chcą doświadczać z naszej strony, jednak nie zawsze udaje im się o tym powiedzieć.  O ile Twój mężczyzna nie jest mistrzem w wyjawianiu swoich potrzeb, to będzie to artykuł dla Ciebie. W takim razie, tak naprawdę czego mężczyźni pragną w związku?

Czego mężczyźni pragną w związku

1. Szacunek

Wszyscy go pragniemy, to nie jest tajemnica. Jednak kobiety mają tendencję to umniejszania męskich zasług i wyolbrzymiania ich wpadek. Jeśli Twój mężczyzna ciężko pracuje, pomaga Ci, zna się na rzeczach, o których Ty nie masz pojęcia (nawet jeśli czasami mu to nie wychodzi), powinnaś zastanowić się, czy może bardziej nie doceniać jego starań?

Szanuj również jego uczucia. Staraj się w złości, kiedy zapomni o powieszeniu tej szafki nie atakować go i nie zarzucać, że pewnie już Cię nie kocha. Nie manipuluj nim w ten sposób. Niech jego pomysły, uczucia, myśli i czas będą szanowane na równi z Twoimi.

Oczywiście, że potrzebujesz nowej pary szpilek, ale może on też potrzebuje nowej gry? Jego potrzeby wcale nie się gorsze od Twoich. Są inne!

3. Towarzystwo

Mężczyźni lubią towarzystwo kobiet, na których im zależy.  Bez względu na to, czy chcą Cię zabrać na biegi przełajowe, grać w szachy, czy tylko oglądać telewizję. Chodzi o to, że dla niego, bardzo ważne jest, żeby mieć Cię przy sobie – uwielbia spędzać z Tobą czas!

Oczywiście potrzebuję męskich wypadów do pubu, na mecz, podobnie jak Ty, potrzebujesz plotek z koleżankami!

7. Docenienie

Ma wiele wspólnego z szacunkiem. Twój mężczyzna również poświęca swój czas, czasami pomaga Ci, chociaż wolałby poleżeć na kanapie. Nie zawsze robi to, na co ma ochotę. Być może jego praca jest nudna, nie lubi jej, ale nie zrezygnuje, bo w końcu musicie spłacać kredyt na mieszkanie?

Doceń go! Pochwal za to, że przywiesił szafkę. Pochwal go za jego sukcesy w pracy. Podziękuj za to, że zarezerwował bilety do kina, i za to że stara się Ciebie rozweselić!

9. Niezależność

Mężczyźni kochają niezależność. Każdy obrazi się, jeśli nazwie się go „pantoflem”. Nie oznacza to, że chcą być przez większość czasu sami. Chcą móc od czasu, do czasu sami podejmować decyzje. Chcą móc również czasami wyrwać się z domu, bez błagania o pozwolenie z powodu Twojego braku zaufania. Nie wzbudzaj w nim poczucia winy, jeśli bez konsultacji z Tobą postanowi kupić sobie wiatrówkę, gdy odkładacie na nowy telewizor. Ty również pragniesz być niezależna! I w podejmowaniu decyzji i finansowo!

10. Wsparcie

Wszyscy potrzebujemy wsparcia od bliskich. Nie zawsze jest nam łatwo, czasami problemy nas przytłaczają. Obowiązki w pracy, niepowodzenia, konflikty rodzinne. Niech wie, ze stoisz po jego stronie, porozmawiaj z nim. Nie oczekuj od niego, zę wyremontuje całe mieszkanie w momencie, gdy musi w pracy spędzać po 12 godzin dziennie.

Niech wie, ze jest dla Ciebie ważny i bez względu na okoliczności zawsze mu pomożesz.

Polecamy również: Jak postępować z mężczyzną – czyli kobieta w świecie faceta

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (275 głosów, średnia: 4,54 z 5)
zapisuję głos...