Czego mężczyźni nie lubią w kobietach – przeczytaj koniecznie!

Czego mężczyźni nie lubią w kobietach? Wyglądu? Nachalnego zachowania? Poznaj zachowania, których faceni nienawidzą w związku oraz przyczyny, dlaczego tak się dzieje. Dzięki tym poradom, co kręci mężczyzn, a czego unikać – tak w pierwszych kontaktach, jak i w związku.

Spis treści:

Czego mężczyźni nie lubią w kobietach

Czego mężczyźni nienawidzą u kobiet

Kobiety i mężczyźni różnią się bardzo, to rzeczy oczywista. Warto te różnice brać pod uwagę pielęgnując swój związek. Inaczej wygląda komunikacja pomiędzy przyjaciółkami, a inaczej pomiędzy kobietą i mężczyzną. Dowiedz się Czego mężczyźni nie lubią w kobietach. Spokojnie, tylko w niektórych kobietach. Co ich drażni?

Czego mężczyźni nie lubią w kobietach – 8 zachowań, których powinnaś się wystrzegać

  1. Pozorne niezdecydowanie

Często oddajemy możliwość decyzji naszym partnerom. To oni wybierają pizzę, która nam później nie smakuje, to oni wybierają restaurację, czy film na wieczór. I o ile czasami jest nam rzeczywiście wszystko jedno, to równie często zdarza się, że dokładnie wiemy  czego chcemy jednak decydujemy się na wystawienie partnera na próbę. To błędne koło! Mężczyźni naprawdę nie potrafią się domyślać co oznacza „Nie wiem, wybierz coś” 🙂

2. Godziny spędzone przed lustrem

W przypadku, gdy czeka Was wieczorne wyjście, ważna imprezę to oczywiste, że chcesz wyglądać idealnie. Warto jednak zacząć wszystko odpowiednio wcześniej. Na co dzień panowie wolą nas jednak w mniej perfekcyjnym wydaniu i raczej spędzające czas z nimi niż przed lustrem.

3. Godziny spędzone z telefonem

Tu mężczyznom przeszkadzają nie tylko wysokie rachunki za rozmowy, ale również ogromna uwaga jaką przekładamy do własnego wizerunku w social media. Przeglądamy nasze profile, dodajemy nowe zdjęcia, opisujemy je. Pomimo, że nasze zamiary nie są złe, to panowie jednak woleliby byśmy więcej czasu spędzały w realu ciesząc się chwilą, która może nie posiada instagramowych filtrów i nie musi zostać obfotografowana. Wystarczy, że będzie przeżyta należycie.

4. Udawanie niezaradnej niezdary

 Są rzeczy, w których mężczyźni są lepsi od nas co wynika z naturalnych predyspozycji. Są silniejsi i lepiej nadają się do odkręcenia słoika, czy wniesienia ciężkich zakupów. Nas jednak nie zwalnia to z  innych obowiązków.  Opłacenie rachunków, przeczytanie umowy, zrobienie zwrotu w sklepie nie są trudne. Mimo to czasami z lenistwa potrafimy wysługiwać się naszymi mężczyznami zwalając na nich szereg obowiązków, a za wytłumaczenie podajemy swoją niezaradność.

5. Kobiece gierki

Mężczyźni ich nienawidzą. Ktoś, kto powiedział, że podgrzewają temperaturę w związku z pewnością miał rację, ale nie chodzi tu raczej o namiętność, a złość i irytację. Tym bardziej ich nie cierpią, że pomimo naszych wyobrażeń mężczyźni wiedzą kiedy te gierki uprawiamy, wiedzą kiedy staramy się by byli zazdrośni i kiedy robimy im na złość. Szczerość to dla nich podstawa budowania trwałych relacji. Nie warto tego psuć dla dawki niepotrzebnych złych emocji.

6. Niedocenianie partnera

Mężczyźni również potrzebują komplementów. Warto przypomnieć mu, że jest przystojny, że świetnie się spisał malując ściany w przedpokoju i że bardzo lubisz jak gotuje. Każdy z nas lubi być doceniany, chwalony i czuć się atrakcyjnie.

7. Udawanie trudnej do zdobycia

Ok, jesteście razem więc po co strącać jego rękę ze swojego pośladka, gdy jesteście razem? Pozwól musie przytulić, pocałować w szyję. Pozwól sobie na spontaniczność i cieszenie się sobą i waszą intymnością!

8. Wieczne zrzędzenie i niezadowolenie

Jak tylko wejdzie przez drzwi każesz mu wynieść śmieci, zająć się dzieckiem, masz pretensje, że jeszcze nie wymienił żarówki, że założył poplamioną koszulkę, że powinien iść do fryzjera? Ciągłe pretensje, zwracanie uwagi i traktowanie go jako nierozgarnięte dziecko nawet świętego może wyprowadzić z równowagi.

 

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (212 głosów, średnia: 4,61 z 5)
zapisuję głos...