Czego mężczyźni nie lubią w kobietach – przeczytaj koniecznie!

Kobiety i mężczyźni różnią się bardzo, to rzeczy oczywista. Warto te różnice brać pod uwagę pielęgnując swój związek. Inaczej wygląda komunikacja pomiędzy przyjaciółkami, a inaczej pomiędzy kobietą i mężczyzną. Dowiedz się Czego mężczyźni nie lubią w kobietach. Spokojnie, tylko w niektórych kobietach. Co ich drażni?

Czego mężczyźni nie lubią w kobietach - przeczytaj koniecznie!

Czego mężczyźni nie lubią w kobietach – Pozorne niezdecydowanie

Często oddajemy możliwość decyzji naszym partnerom. To oni wybierają pizzę, która nam później nie smakuje, to oni wybierają restaurację, czy film na wieczór. I o ile czasami jest nam rzeczywiście wszystko jedno, to równie często zdarza się, że dokładnie wiemy  czego chcemy jednak decydujemy się na wystawienie partnera na próbę. To błędne koło! Mężczyźni naprawdę nie potrafią się domyślać co oznacza „Nie wiem, wybierz coś” 🙂

Czego mężczyźni nie lubią w kobietach – Godziny spędzone przed lustrem

W przypadku, gdy czeka Was wieczorne wyjście, ważna imprezę to oczywiste, że chcesz wyglądać idealnie. Warto jednak zacząć wszystko odpowiednio wcześniej. Na co dzień panowie wolą nas jednak w mniej perfekcyjnym wydaniu i raczej spędzające czas z nimi niż przed lustrem.

Czego mężczyźni nie lubią w kobietach – Godziny spędzone z telefonem

Tu mężczyznom przeszkadzają nie tylko wysokie rachunki za rozmowy, ale również ogromna uwaga jaką przekładamy do własnego wizerunku w social media. Przeglądamy nasze profile, dodajemy nowe zdjęcia, opisujemy je. Pomimo, że nasze zamiary nie są złe, to panowie jednak woleliby byśmy więcej czasu spędzały w realu ciesząc się chwilą, która może nie posiada instagramowych filtrów i nie musi zostać obfotografowana. Wystarczy, że będzie przeżyta należycie.

Czego mężczyźni nie lubią w kobietach – Udawanie niezaradnej niezdary

 Są rzeczy, w których mężczyźni są lepsi od nas co wynika z naturalnych predyspozycji. Są silniejsi i lepiej nadają się do odkręcenia słoika, czy wniesienia ciężkich zakupów. Nas jednak nie zwalnia to z  innych obowiązków.  Opłacenie rachunków, przeczytanie umowy, zrobienie zwrotu w sklepie nie są trudne. Mimo to czasami z lenistwa potrafimy wysługiwać się naszymi mężczyznami zwalając na nich szereg obowiązków, a za wytłumaczenie podajemy swoją niezaradność.

Czego mężczyźni nie lubią w kobietach – Gierki

Mężczyźni ich nienawidzą. Ktoś, kto powiedział, że podgrzewają temperaturę w związku z pewnością miał rację, ale nie chodzi tu raczej o namiętność, a złość i irytację. Tym bardziej ich nie cierpią, że pomimo naszych wyobrażeń mężczyźni wiedzą kiedy te gierki uprawiamy, wiedzą kiedy staramy się by byli zazdrośni i kiedy robimy im na złość. Szczerość to dla nich podstawa budowania trwałych relacji. Nie warto tego psuć dla dawki niepotrzebnych złych emocji.

Czego mężczyźni nie lubią w kobietach – Niedocenianie

Mężczyźni również potrzebują komplementów. Warto przypomnieć mu, że jest przystojny, że świetnie się spisał malując ściany w przedpokoju i że bardzo lubisz jak gotuje. Każdy z nas lubi być doceniany, chwalony i czuć się atrakcyjnie.

Czego mężczyźni nie lubią w kobietach – Udawanie trudnej do zdobycia

Ok, jesteście razem więc po co strącać jego rękę ze swojego pośladka, gdy jesteście razem? Pozwól musie przytulić, pocałować w szyję. Pozwól sobie na spontaniczność i cieszenie się sobą i waszą intymnością!

Czego mężczyźni nie lubią w kobietach -Zrzędzenie

Jak tylko wejdzie przez drzwi każesz mu wynieść śmieci, zająć się dzieckiem, masz pretensje, że jeszcze nie wymienił żarówki, że założył poplamioną koszulkę, że powinien iść do fryzjera? Ciągłe pretensje, zwracanie uwagi i traktowanie go jako nierozgarnięte dziecko nawet świętego może wyprowadzić z równowagi.

 

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (202 głosów, średnia: 4,60 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
 1. Żanett  11 listopada 2015 11:25

  Niektóre z tych punktów działają też w drugą stronę 😀

  Odpowiedz
 2. lilkawodna  11 listopada 2015 17:18

  Oczywiście, że w drugą stronę też działają!

  Odpowiedz
 3. bbo  12 listopada 2015 11:56

  Ja też tego nie lubię w kobietach.. co nie znaczy, że nie wpisuję się w połowę tych punktów.

  Odpowiedz
 4. Patriszia  12 listopada 2015 22:11

  Jest też wiele cech jakich my nie lubimy w mężczyznach ;p A i mężczyźni przejawiają wypisane tu cechy.

  Odpowiedz
 5. Emotikonka  13 listopada 2015 16:46

  Oj kilka rzeczy z pewnością się pokrywa z rzeczywistością 🙂

  Odpowiedz
 6. Jaworka  14 listopada 2015 19:35

  Nie lubię zrzędzić lubię konkrety ale jak mężczyzna jest niezorganizowany to trzeba im przypomnieć

  Odpowiedz
 7. Aneta  18 listopada 2015 14:48

  Niezdecydowania i zrzędzenia chyba nie cierpią najbardziej! Mój chłopak sam mi zresztą o tym mówi 😀

  Odpowiedz
 8. Anita  27 listopada 2015 20:20

  hehe skąd ja to znam 😀

  Odpowiedz
 9. Marysia  30 listopada 2015 12:14

  no cóż nikt nie jest idealny:)

  Odpowiedz
 10. mama_kazala  11 grudnia 2015 10:02

  chyba każdemu się czasem zdarza…

  Odpowiedz
 11. efffciaa  25 marca 2016 13:14

  Nie można z siebie robić słodkiej idiotki niezdolnej do samodzielnej egzystencji 🙂 Wbrew pozorom faceci nie chcą się opiekować i niańczyć takie panny , oni są zbyt wygodni na to .

  Odpowiedz
 12. ewalub  7 września 2016 13:22

  No może jedynie ostatni punkcik ma trochę racji u nas, przynajmniej według słów mojego męża, ale dla niego, jak skupia się na czymś, to już jedno zdanie zakłócające jego ciszę jest zrzędzeniem 🙂

  Odpowiedz
 13. ewalub  7 września 2016 13:24

  A gdzie artykuł o facetach? My też nie lubimy u nich tego i owego 🙂

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany