Czego mężczyźni chcą w łóżku

Zastanawiacie się nad tym, czego mężczyźni chcą w łóżku, czego oczekują od Was i Waszych zbliżeń? Czy różne rodzaje pocałunków, które stosujesz są denerwujące – czy wręcz przeciwnie: rozpalają namiętność? Przybliżamy nieco męski punkt widzenia dotyczący seksu.

 

 

Czego mężczyźni chcą w łóżku – Inicjatywa

Czasami mężczyzna nie chce zabiegać o względy kobiety. Nie zawsze również chce i ma ochotę na to, by to on inicjował zbliżenie. Szczególnie, kiedy przez ostatnie kilka razy dostawał kosza.

Wykaż się inicjatywą, zaskocz go i zacznij inicjować seks. Możesz to zrobić spontanicznie przygotowując z nim obiad, podczas oglądania wspólnie filmu.  Możesz również zaplanować dla Was wieczór, wrócić wcześniej z pracy, przygotować kolację, zapalić świece – będzie wiedział, jaki deser czeka go później! Każdy facet chce poczuć, że kobieta go pragnie i myśli o seksie!

Inicjatywa nie odnosi się jedynie do zapoczątkowania zbliżenia. Inicjatywa w łóżku, to coś, co docenia każdy mężczyzna – lubi gdy jego kobiecie nie jest wszystko jedno, co dzieje się podczas seksu. Mężczyzna nie chce przysłowiowej „kłody w łóżku”. Jeśli więc jesteś leniuchem, warto byś od czasu do czasu wyręczyła biedaka, na którego zazwyczaj spada utrzymanie całej motoryki zbliżenia.

W pozycji jeźdźca, lub jej podobnym, gdzie ruch zależy od Ciebie, pozwól mu bez wysiłku i zadyszki rozkoszować się doznaniami i móc się Tobie przyglądać. Kolejnym razem z pewnością będzie chciał Ci się odwdzięczyć.

Czego mężczyźni chcą w łóżku – Seksowna bielizna

Kiedy jesteśmy bardzo podnieceni jest nam wszystko jedno co nasz partner ma na sobie. W przypadku kiedy chcesz mu zrobić niespodziankę (bo przecież nie musisz codziennie chodzić w seksowym gorsecie), seksowna bielizna będzie się nadawać idealnie.

Sam fakt, że ją zakładasz dla niego, oznacza, że myślisz o seksie, a to już na niego działa! Dodatkowo, seksowna bielizna, no cóż… jest seksowna. Cała jej magia bierze się z półprzezroczystości, w końcu najbardziej podnieca to, czego nie widać dokładnie. Estetyczne wrażenia wzrokowe dopełnia fakt, że kobieca bielizna jest szyta z delikatnych i miękkich materiałów – jest bardzo przyjemna w dotyku.

Czego mężczyźni chcą w łóżku – Seks ma być zabawą

Mężczyźni chcą by seks, był dla ich partnerki rozrywką – samo go tak traktują. Sposobem na odpoczynek, formą spędzania wolnego czasu. Nie muszą traktować go bardzo poważnie, ale chcą być się w niego cieszyła. Seks nie ma być dla Ciebie przykrym obowiązkiem, ale czymś czego i Ty chcesz. Ma sprawiać Wam radość!

Czego mężczyźni chcą w łóżku – Nowe pozycje

Mężczyźni są zdobywcami. Kiedy już zdobędą upragnioną kobietę wyznaczają sobie nowe cele. Są odkrywcami, chcą odkrywać swoje i Twoje ciało. Będą wypróbowywać nowe techniki i nowe pozycje by dać Ci jeszcze więcej satysfakcji.

Czasami to ich dążenie do perfekcji może być męczące, wszak tylko na filmach porno mężczyzna potrafi 15 razy zmienić pozycję i kochać się przez ponad godzinę. Prawdą jest, że taki stosunek może być bardzo wyczerpujący fizycznie, nie mówiąc o tym, że może stać się bolesny.

Jeśli dochodzisz tylko w jednej pozycji, w innych nie możesz się skupić, czy nie jesteś dostatecznie pobudzana – powiedz swojemu partnerowi o tym. Niech zajmie się Tobą najpierw. Pozwól mu jednak czasami zaszaleć i spełnij jego pragnienia.  Możesz również namówić go, by w nowej pozycji pobudzał Twoją łechtaczkę dłonią, sama możesz to robić (z pewnością nie będzie miał nic przeciwko – mężczyźni lubią patrzeć!). Możecie również wspomóc się wibratorem. Seks ma wiele zakątków do odkrycia. Niech Twój mężczyzna nie będzie w tej podróży samotny, a co najważniejsze niech nie leży tylko w sferze jego marzeń!

Czego mężczyźni chcą w łóżku – Słowa, słowa!

Pomimo tego, że mężczyźni są wzrokowcami działają na nich również bodźce słuchowe. W całym tym świntuszeniu chodzi o to, by powiedzieć na co ma się w danej chwili ochotę. Nie zawsze i nie dla wszystkich jest to łatwe.

Kobiety chcą być przez swoich mężczyzn szanowane i kreują swój wizerunek „grzecznej dziewczynki”, czy damy. Popularne powiedzenie, że  „prawdziwa kobieta jest damą w salonie, kucharką w kuchni, a dziwką w sypialni” ma w sobie sporo prawdy. Nie obawiaj się, że utracisz szacunek mężczyzny mówiąc czego chcesz podczas seksu. Nie zmuszaj się do tego, zacznij powoli.

Świntuszenie, nie musi się ograniczać do sypialni! Możesz wysyłać mu podobne wiadomości SMS-em, mailem, czy jako wiadomość na facebooku, czy uprawiać seks przez telefon. W ten sposób z pewnością będzie Ci łatwiej się przełamać, podkręci to atmosferę, a jemu sprawi dużo radości!

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (206 głosów, średnia: 4,70 z 5)
zapisuję głos...