Czas relaksu i odpoczynku – z dzieckiem w salonie kosmetycznym

Chciałabyś poczuć się wyjątkowa, a do tego olśnić rodzinę i znajomych? A może po prostu zrobić coś dla siebie, gdy niania znowu zawiodła? Salon kosmetyczny i stworzony w nim kącik dla dziecka może okazać się bardzo pomocny i pozwolić choć na chwilę zrelaksować się i odpocząć w luksusowym miejscu stworzonym dla Was.

Salonów kosmetycznych jest całe mnóstwo i wybór tego odpowiedniego to nie lada gratka dla nas kobiet. Nie ukrywając, szukamy gabinetu, który spełni wszystkie nasze oczekiwania. Chcemy żeby pomieszczenie przykuło nas wzrok i  zadbało o nasze dość szerokie pojęcie piękna.

?Wygląd salonu to naprawdę ważna sprawa, myślę  że tak samo jak wykwalifikowana obsługa?? mówi Kasia.

Szukamy także profesjonalnego podejścia do klienta.  Miła obsługa,  wysoka jakość produktów oraz spojrzenie na każdego w sposób indywidualny jest ważną sprawą.  Stawiamy na szeroką gamę usług, które sprawią że poczujemy się wyjątkowo. Dlatego nasze oczekiwania rosną wraz z dużą konkurencją na rynku.  Żeby sprostać klientom, salony wymyślają, nowe, ciekawe oferty które mogłyby być unikalne dla każdego jednego, konkretnego miejsca. Zastanawiałaś się co zrobić ze swoim dzieckiem, gdy niania nie będzie mogła zostać, a Ty chcesz wyjść z domu?  To już nie jest problem?

 

Dzieciaki razem z nami.

Ciekawą alternatywą dla zwykłych salonów, okazała się możliwość stworzenia przyjaznego kącika dla dziecka.  O beztroskie godziny w salonie kosmetycznym, zadbał najbardziej nowoczesny i designerski salon w Warszawie hair & nail concept, który zaprasza w środy od 8 do 14 wszystkie mamy wraz z dziećmi. Wykwalifikowana opiekunka, zajmie się nimi, w czasie gdy Ty będziesz mogła sprawić sobie piękne paznokcie lub całą gamę kompleksowych zabiegów w jednym miejscu. Rozwiązanie, może okazać się bardzo pomocne, bo czemu nie pogodzić miłe z pożytecznym?  Dzieci mogą w sposób kreatywny i ciekawy spędzić czas w oczekiwaniu na rodziców. Można znaleźć w nim zabawki, kartki z rysunkami i innymi akcesoriami, które umilą czas najmłodszym. Myślimy, że taka propozycja znajdzie swoje grono zwolenniczek.

 

Zobacz także: Pierwszy raz u kosmetyczki ? co warto wiedzieć

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (103 głosów, średnia: 4,18 z 5)
zapisuję głos...