Czas na więcej odwagi! Przedstawiamy nowy BIG BOLD IRONY

Swatch, szwajcarska marka zegarków, od lat trzęsie światem designu swoimi nowatorskimi i śmiałymi pomysłami. Powszechnie uznawana za synonim twórczej wolności, Swatch nieustannie prowokuje, wprowadza na rynek najnowsze trendy i rzuca wyzwanie zwyczajności. Zawsze wierna sobie, firma zasłynęła z produkcji zegarków o niezwykłych projektach, podążających z duchem czasu. Jednym z najwyrazistszych przykładów jej oryginalnego podejścia jest seria BIG BOLD.

BIG BOLD, będący manifestem postawy, stanu umysłu i stylu życia, został stworzony z myślą o przebojowych odkrywcach i tych, którzy cenią oryginalność i dumnie podkreślają swoją różnicę. Modele tej serii charakteryzują się wyrazistym stylem miejskim i dużą kopertą, co sprawia, że nie sposób ich nie zauważyć. Tegoroczne lato przyniesie jednak zupełnie nowy rozdział w historii BIG BOLD. Swatch z radością prezentuje BIG BOLD IRONY – pierwszy model z tej serii wykonany ze stali szlachetnej. BIG BOLD IRONY, to propozycja dla tych, którzy szukają zegarka z miejskim zacięciem, który nie boi się wyrazić swojego charakteru.

Fot. mat. nadesłane

Swatch Art Journey, czyli istne dzieła sztuki na Twoim nadgarstku!

Swatch Art Journey, czyli istne dzieła sztuki na Twoim nadgarstku!

Pierwsze spotkanie z najsłynniejszymi arcydziełami świata pozostaje w naszej pamięci na zawsze - to uczucie odkrywania nowych światów i inspiracji, które wzbudza twórcze iskrzenie. Swatch, łącząc sztukę z naszym codziennym życiem, stale odkrywa nowe sposoby

Przedstawiamy nowy BIG BOLD IRONY

BIG BOLD IRONY, to wyjątkowy dodatek do linii BIG BOLD, który rzuca wyzwanie tradycyjnym zegarkom ze stali szlachetnej. Zamiast dyskretnego i zachowawczego stylu, jakie często prezentują zegarki stalowe, BIG BOLD IRONY emanuje odwagą i zdecydowaniem. Pierwsza odsłona BIG BOLD IRONY to pięć oryginalnych modeli, które stanowią czytelne nawiązanie do postmodernizmu, łącząc w sobie kontrastowe barwy i materiały. Te zegarki to prawdziwa celebracja miejskiego stylu – kanciaste, wielopoziomowe i niebanalne, są gotowe zwrócić na siebie uwagę. Poszczególne modele BIG BOLD IRONY zaskakują bogactwem detali. Tarcza z BIOCERAMIKI odsłania mechanizm zegarka, gumowy pasek ma podwójnie skompresowaną strukturę, a piaskowana koperta ze stali szlachetnej dodaje całości surowości. Co ciekawe, mimo swojego masywnego wyglądu, zegarki te ważą zaledwie 108 gramów. Wszystko to uzupełnia koronka umieszczona na godzinie drugiej – kolejny, śmiały element designu.

Fot. mat. nadesłane

Fot. mat. nadesłane

Seria BIG BOLD IRONY debiutuje tego lata: 6 lipca 2023 r., a wszystkie modele będą dostępne na stronie Swatch.com i w salonach marki. Nie przegap okazji, by dołączyć do świata BIG BOLD i wyrazić swój indywidualizm na swój sposób.

Druga odsłona BIG BOLD IRONY: 7 września 2023 r. 

Tym zegarkom BIG BOLD IRONY nadano bogate, metaliczne tony dzięki wyeksponowanym tarczom ze szlifem słonecznym, w pięciu przyciągających wzrok odcieniach, które nie sposób zignorować: turkus (AQUA SHIMMER), ciemna zieleń (FOREST FACE), granat (INDIGO HOUR), bursztyn (AMBER SHEEN) i burgund (SCARLET SHIMMER). Piaskowane wykończenie koperty, koronki i bransolety to nowy sposób obróbki, opracowany na potrzeby Swatch, zapewniający pełen charakteru i przyciągający spojrzenia matowy wygląd.

Fot. mat. nadesłane

Fot. mat. nadesłane

BIG BOLD IRONY tego lata pojawi się w dwóch odsłonach: 6 lipca i 7 września 2023 r. na Swatch.com i w salonach.

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (19 głosów, średnia: 4,79 z 5)
zapisuję głos...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany