Słońce dodaje energii – Ćwicz pod chmurką!

Nie tylko godna pozazdroszczenia figura, ale też sprawność, zdrowie, energia, a także lepsze samopoczucie. To wszystko gwarantuje nam sport. Każda znajdzie coś dla siebie, bowiem dyscyplin i form treningów jest chyba nieskończona liczba. Gdy jednak na zewnątrz dopisuje piękna pogoda, aż żal zamykać się w budynku siłowni. Oczywiście nie jesteśmy na nią skazane, bowiem sprzęty podobne do tych na sali znajdziemy też w plenerze. A poza tym pozostają gry zespołowe, a także bieganie czy jazda na rolkach i rowerze. Oczywiście nie bez znaczenia jest strój, w którym przede wszystkim powinnaś czuć się dobrze.

Pierwszej stylizacji z pewnością nie brakuje ani koloru, ani wygody. Top i spodenki wystarczą gdy na zewnątrz temperatura jest iście letnia, a ty akurat masz ochotę pobiegać. Przed słońcem uchroni natomiast czapka z daszkiem i okulary.

Pierwsze punkty za sportową stylizację trafiają do magart. Serdecznie gratulujemy!

sportowa stylizacja z kolorowymi szortami i bejsbolówką

#trening pod chmurką

 

Nasza druga Inspirantka również wybiera się na trening, z tą różnicą, że albo wstała wcześnie rano, albo wychodzi późnym wieczorem – co można wywnioskować po bluzie i długich leginsach w modne różnobarwne kwiaty. Gdy będzie za gorąco okrycie wierzchnie wyląduje w cukierkowym sportowym worku. Buty i bejsbolówka tworzą natomiast wyrazisty niebieski duet.

Punkty trafiają również do DorotkizkrainyOz. Gratulacje!

#trening pod chmurką

Sportowa stylizacja z leginsami w kwiaty i niebiesko-różowymi dodatkami

Zaglądamy do inspiruj.net i Waszych stylizacyjnych pomysłów! Staramy się wybrać jedną lub dwie stylizacje, które zyskały nasze największe uznanie. Ich autorki otrzymują 250 punktów na swoje konta, a także możliwość wzięcia udziału w aukcji przeznaczonej tylko dla laureatek Stylizacji Dnia (Stylizacja Dnia oznaczona jest w formie grafiki jako Trendy Dnia). Aukcje specjalne są oczywiście zawsze oznaczone i opisane. Uwaga: przy każdej takiej aukcji bierzemy pod uwagę tylko laureatki roku 2018 i 2019. Aby ułatwić Wam zadanie proponujemy nasze własne tematy, raz na tydzień lub dwa, w formie hasztagu. Jeśli chcecie zgłosić swoją stylizację do rywalizacji, do jej tytułu koniecznie dodajcie odpowiedni hasztag. Stylizacje tworzymy zawsze na https://inspiruj.net/.

Hasztagi na ten tydzień to:

#Smażingplażing

#Kolorowebuty

#Perfekcyjnaświadkowa

#Stylizacjazlnem

Uwaga!!! Wprowadzamy nową zasadę! Jeżeli wybrana i pokazana przez nas na stronie lub fanpage’u stylizacja będzie skomponowana z minimum trzech rzeczy dostępnych aktualnie w sklepie (tj. posiadających przycisk „do sklepu”), wyróżniona Inspirantka/Inspirantki otrzyma nie 250, a 500 punktów! Zasada obowiązuje do odwołania!

 
 

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (67 głosów, średnia: 4,39 z 5)
zapisuję głos...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany