Cudeńka od Bombkarni na Wielkanoc

Bardzo lubimy, jak więkoszość kobiet, piękne rzeczy do wystroju mieszkania. Okres świąt sprzyja wzmożonym zakupom. W swoich poszukiwaniach natrafiłyśmy na Bombkarnię. Zobaczcie piękne wielkanocne propozycje!

Bardzo lubimy, jak więkoszość kobiet, piękne rzeczy do wystroju mieszkania. Szczególnie okres świąt sprzyja wzmożonym zakupom. W swoich poszukiwaniach natrafiłyśmy na Bombkarnię (www.bombkarnia.pl). Zobaczcie piękne wielkanocne propozycje, które pomogą przywołać magię świąt oraz udekorować stół wielkanocny.

Bombkarnia Wielkanoc 2014 (1)

W tegorocznej, wielkanocnej kolekcji Bombkarni każdy odnajdzie coś pasujące do swojego wnętrza. Tych którzy nie wyobrażają sobie wielkanocnego stołu bez haftowanego obrusu i starej porcelany urzekną pisanki z wzorami pastelowych ptaszków, które przysiadły wśród kwitnących gałązek jaśminu. Dla miłośników barokowych wzorów, Bombkarnia przygotowała pisanki zdobione wypukłymi, złotymi, kwiatowymi ornamentami wykonanymi za pomocą gorącego wosku.

Podążający za trendami powinni rozważyć dekoracje w stylu orientalnym. W ofercie sklepu pojawiły się pisanki, których wzory nawiązują do upierzenia rajskich ptaków. Wydmuszki pokryte misternym ornamentem pawich oczek w otoczeniu kolorowego szkła i prawdziwych pawich piór nadadzą przepyszny, wschodni charakter naszemu wnętrzu.

Bombkarnia Wielkanoc 2014 (2)

Lubiący nowoczesny design i minimalizm także nie powinni rezygnować z dekoracji świątecznego stołu. Bombkarnia przygotowała bowiem dla nich pisanki w biało-czarnej kolorystyce bądź jednobarwne, za to dekorowane za pomocą wycinanych w skorupce ażurowych wzorów. Dla wybrednych znalazło się jeszcze wiele innych motywów, oddanych na jajkowych skorupkach: biedronki, truskawki, sowy, koty, ptaszki – jest więc z czego wybierać.
Poza pisankami, w sklepie znajdziemy również szklane jajka i motyle, ręcznie dekorowane wiosennymi,kwiatowymi festonami lub motywami zaczerpniętymi wprost z ludowych ubiorów m.in. haftem łowickim typu richelieu, cieszyńskim lub podhalańskim. Zawieszone w oknie lub ułożone w szklanej, przezroczystej wazie albo kloszu będą stanowiły oryginalną i nie tylko wielkanocną dekorację naszego domu.

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (110 głosów, średnia: 4,77 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
 1. martucha180  14 kwietnia 2014 12:13

  Rzeczywiście cudeńka!

  Odpowiedz
 2. lilkawodna  14 kwietnia 2014 19:26

  Bombki na Wielkanoc 🙂 Przepiękne.

  Odpowiedz
 3. bbo  14 kwietnia 2014 19:39

  Fantastyczne wyroby!

  Odpowiedz
 4. truskawka89  19 marca 2015 06:59

  cudowne dekoracje az chce sie wszystko mieć

  Odpowiedz
 5. gosia56  23 marca 2015 15:52

  granatowe pisanki są piękne

  Odpowiedz
 6. J  26 marca 2018 09:11

  pisanki w szklanym słoju też tak zrobię

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany