Modne fryzury 2015 – Kolekcja CUBE od Montibello i Sieradzky

Kolekcja CUBE to autorska koncepcja stylistów Montibello charakteryzująca się ostrym cięciem i odważnymi kolorami. Stworzone fryzury służą jako baza do dalszej kreacji i zachęcają do twórczej interakcji. Pozwalają bawić się formą i barwą. Jesienna kreatywna kolekcja CUBE została wzbogacona o projekty autorstwa Maćka Sieradzky’ego, które podkreślają charakter stworzonych fryzur. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z kolekcji króciótkich fryzur damskich CUBE od Montibello i Sieradzky . 

CUBE (6)

Inspiracją do powstania fryzur CUBE był kultowy film z lat 90. pod tym samym tytułem, opowiadający o grupie ludzi uwięzionych w tajemniczej przestrzeni o kształcie sześcianu. Stylistów Montibello zainspirowały nieograniczone możliwości kształtowania przestrzeni, gdzie forma i kolor grają główne role. W koloryzacji wykorzystano odcienie z palety Oalia i InFlashy Colours – najmodniejszej pastelowej koloryzacji.

Cube – baza do dalszej kreacji

Autorem nowej kolekcji jest wieloletni stylista i instruktor marki Montibello Ernest Kawa, który stworzył trzy fryzury dla kobiet odważnych i wyrazistych. Fryzury CUBE dają nieograniczone możliwości dalszego tworzenia. Pozwalają fryzjerom na swobodną interpretację. Każdy fryzjer rozpoczynający pracę z kolekcją CUBE, podejmuje jednocześnie wyzwanie, jakim jest odnalezienie wyjścia z układanki form i kolorów, i nadanie fryzurom ich ostatecznej formy – mówi Ernest Kawa.

W kolekcji  CUBE od Montibello i Sieradzky znajdują się trzy fryzury damskie:

  • Blond z fioletowym odrostem to propozycja dla kobiety, która ceni sobie wygodę, ale nie rezygnuje z ekstrawagancji, jest odważna i szuka szybkich rozwiązań. Chłodny blond przestaje być plaski i nudny poprzez wprowadzenie na odroście równie chłodnego i intensywnego fioletu. Fryzura nabiera efektu 3D i optycznie nadaje objętość włosom delikatnym i cienkim;


CUBE (5) CUBE (1)

  • Krótka, zielona grzywka doskonale sprawdzi się u kobiety, która dominuje w otoczeniu i chce wyznaczać drogę, jest bezkompromisowa i przekonana o własnej wartości. Ostry akcent koloru zielonego na grzywce powoduje, że krótka fryzura nabiera bardzo kobiecego wyglądu;

CUBE (3)

CUBE (2)

  • Nowoczesny blond to opcja dla kobiety poszukującej ciągłych zmian, która zawsze musi mieć kilka opcji wyboru. To połączenie stylów – dziś spokojna i klasyczna, jutro zwariowana i nowoczesna. Połączenie ciepłych kolorów z naturalną szarością wprowadza nowoczesny look.

CUBE (4)

Montibello i Sieradzky

Fryzury z kolekcji CUBE od Montibello i Sieradzky zostały dopełnione projektami ubrań autorstwa Sieradzky’ego. W projektach wykorzystano charakterystyczny dla projektanta motyw plecionki, dzięki któremu cała stylizacja nabrała drapieżnego charakteru. Z kolei look na co dzień to spodnie z wysokim stanem połączone z żakietem z brokatowej tkaniny.

Z marką Montibello miałem przyjemność pracować przy moim ostatnim pokazie SINFUL MEADOW. Jestem bardzo zadowolony z fryzur, które wtedy powstały. Wiem, że w Montibello pracują doświadczeni pasjonaci, a takimi ludźmi lubię się otaczać, dlatego chętnie i bez najmniejszego wahania zdecydowałem się na ponowną współpracę z tą marką. Pracując przy kolekcji CUBE wspólnie ze stylistami Montibello dobraliśmy fryzury, tak aby jak najlepiej współgrały z moimi projektami – komentuje Maciek Sieradzky, projektant.

Wizerunkowa sesja kolekcji CUBE od Montibello i Sieradzky zrealizowana w Berlinie: 

//www.youtube.com/embed/bP2dovcb5LI

 

Opieka artystyczna: Ernest Kawa, Wojciech Walczak

Styliści: Katarzyna Budka, Jarosław Ciesiółka, Paweł Gozdur, Leszek Ligęza, Martyna Mosiołek, Oskar Stankiewicz

Stroje: Maciek Sieradzky

Zdjęcia: Adam Fedorowicz

Make-up: Manou Jacob

Modelki: Anna Treder, Monika Zielińska, Maria Patecka, Kacper/ Mango Models

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (183 głosów, średnia: 4,15 z 5)
zapisuję głos...