CRYSTAL – alternatywa dla antyperspirantów. Naturalny dezodorant w kamieniu!

Każdy z nas chce czuć się komfortowo i przez cały dzień zachować uczucie świeżości. Często mamy jednak wątpliwości, czy antyperspiranty są bezpieczne dla skóry i zdrowia. Koniec z tym! Dezodorant Crystal jest zdrową i ekologiczną alternatywą.

CRYSTAL mineralny dezodorant w kamieniu

CRYSTAL to naturalny, mineralny dezodorant, wykonany z kryształu soli wulkanicznej, potocznie nazywanej ałunem.

Ałun  jest znany i stosowany już od wielu tysięcy lat. Ma odczyn kwasowy, dlatego działa antyseptycznie i ściągająco. Nie hamuje potliwości, ale niweluje jej przykry zapach! Pot składa się głównie z wody i w większości przypadków nie pachnie. Przykry zapach powstaje dopiero wtedy, gdy zostanie on sfermentowany przez bakterie. Ałun nie blokuje ujść gruczołów potowych ograniczając pocenie się – działa na zupełnie innej zasadzie: skutecznie hamuje proliferację baterii, a tym samym zapobiega powstawaniu przykrego zapachu. Dla naszego organizmu to bardzo dobra wiadomość! Wraz z potem skóra i organizm pozbywają się szkodliwych toksyn. Blokowanie potliwości antyperspirantami powoduje, że toksyny nie są wydalane –  organizm zatrzymuje je w węzłach limfatycznych pod pachami.

Kilka lat temu amerykańscy naukowcy opublikowali pracę, z której wynikało, że znajdujące się w popularnych antyperspirantach składniki aktywne mogą przyczynić się powstawania nowotworów. Teza ta nie została jak dotąd naukowo potwierdzona. Nie ma więc potrzeby  całkowicie rezygnować z ich stosowania. Jednak codzienne i nieustanne stosowanie antyperspirantu może zaburzać naturalne funkcje gruczołów potowych pachy i wydalanie toksyn, co z pewnością nie jest korzystne dla organizmu.

Jeśli nie jesteś w stanie rozstać się z tradycyjnym  antyperspirantem, stosuj go  wymiennie z naturalnym dezodorantem CRYSTAL. Daj odetchnąć.

CRYSTAL mineralny dezodorant w kamieniu

Pojemność: 125 g;  Cena: 24 zł

Tworzy na powierzchni skóry cienką, ałunową warstwę uniemożliwiającą namnażanie się bakterii, które są przyczyną powstawaniu nieprzyjemnego zapachu. Świetnie nadaje się dla wrażliwej skóry, łagodząc podrażnienia. Nie pozostawia śladów na skórze i nie plami ubrań oraz szybko się wchłania. Nie testowany na zwierzętach. Nie zawiera parabenów. POSIADA POZYTYWNĄ OPINIĘ OŚRODKÓW ONKOLOGICZNYCH W USA I WIELKIEJ BRYTANII.

DOSTĘPNY W DROGERIACH ROSSMANN, SKLEPACH HEBE ORAZ NA WWW.PANAKOTASKLEP.PL

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (210 głosów, średnia: 4,31 z 5)
zapisuję głos...