Poczuj nieposkromiony apetyt na życie z nową kolekcją CROPP wiosna lato 2017!

Moda potrafi inspirować i nakręcać pozytywną energią, napełniając właściciela ubrań nieposkromioną chęcią życia. Ekscentryczny ubiór może wyrażać Twój bunt czy wyjątkowy charakter, a luźny nowoczesny look – zachęcać do tańca i szaleństw z przyjaciółmi. Kampania nowej kolekcji CROPP wiosna lato 2017, zarejestrowana na zdjęciach z tętniącej życiem kolorowej metropolii (jaką jest Rio de Janeiro), doskonale oddaje atmosferę miejskiego luzu i zabawy, która udziela się odbiorcom już od pierwszego spojrzenia na propozycje z nowej oferty marki!

Cropp wiosna lato 2017

zdjęcie nadesłane przez agencję prasową reprezentującą markę CROPP

Poczuj nieposkromiony apetyt na życie z nową kolekcją CROPP wiosna lato 2017!

Linia kobieca skoncentrowana jest wokół ciała – można tu znaleźć wiele seksownych, acentujących figurę fasonów, o wyraźnie sportowym charakterze. Nie zabrakło również miejskich basiców, takich jak T-shirty, dresy czy dżinsowe kurtki nawiązujące do stylu lat 90-tych. Ostry charakter przeplata się z miękkimi, pastelowymi kolorami i motywami egzotycznej plaży, której nadruki zdobią topy i kostiumy kąpielowe. To moda dla kobiet akceptujących swoje ciało, zadowolonych z życia i kochających różnego rodzaju aktywność.

 

Męskie stylizacje CROPP nawiązują do czarnych ikon popkultury, motywów gangsterskich i gotyckich oraz offowej mody wprost z ulic wielkich miast. Najważniejszy (poza unikalnym stylem) jest miejski luz i wygoda, która pozwala na swobodę przy uprawianiu sportu bądź realizowaniu innych aktywności. To barwna, street style’owa opcja dla chwytających chwilę indywidualistów, którzy nie znoszą się nudzić.

Pełną rozmachu sesję zrealizowano w favelach i na plażach Rio de Janeiro. Ze zdjęć bije fascynująca energia. CROPP hipnotyzuje klientów egzotyką i oryginalną stylistyką. Poniżej zobaczymy miks inspirujących scen, w których nie ma miejsca na banał ani sztampowe rozumienie mody czy popkultury. Kampania promująca nową kolekcję nawiązuje do wakacyjnego okresu imprez, pragnienia korzystania ze słońca i innych uroków lata – nie mogło więc zabraknąć w niej kilku stylizacji odpowiednich na plażę czy letnie festiwale.

 

Autorem zdjęć jest Bartek Wieczorek. Stylizacje przygotowała Iwona „Starka” Łęczycka, a o makeup zadbała Marianna Jurkiewicz. Funkcję art directora sprawował Bartłomiej Stefanowicz.

Poczuj nieposkromiony apetyt na życie z nową kolekcją CROPP wiosna lato 2017!

Zajrzyj również: Stylizacje w kwiatowe wzory na wiosnę 2017 – czyli fauna i flora w stylu ANSWEAR.com

 

 

cropp wiosna lato 2017

 

 

 

 

 

Wszystkie wykorzystane w publikacji materiały zostały nadesłane przez agencję prasową reprezentującą markę CROPP.

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (230 głosów, średnia: 4,57 z 5)
zapisuję głos...