Coraz bliżej… SWATCH! Poznaj wyjątkowe zegarki SWATCH z limitowanej edycji Holiday

Zegarek to ponadczasowy gadżet. Nawet w erze powszechnych smartfonów, laptopów i tabletów, wciąż nie traci na popularności. Marka Swatch na Święta ponownie zaskoczyła nas wyjątkową kolekcją zegarków, które nie tylko wskazują czas, ale są też wspaniałą ozdobą. 

Swatch zabłysnął na święta – to już tradycja. Nadszedł ten wyjątkowy czas w roku, gdy radość i entuzjazm ogarniają cały świat. Swatch jeszcze bardziej podkręca tę magiczną atmosferę w tegorocznej kolekcji Holiday, która celebruje święta we właściwy dla Swatch sposób: zabawnie, kolorowo i z przymrużeniem oka.

Święta – czas radości i magicznego blasku… również na nadgarstku!

W tym roku Święty Mikołaj nie wraca na Biegun Północny – na zegarku GOLDEN MERRY pędzi do szwajcarskiej chaty, przygrywając reniferom na rogu alpejskim. Edycja Holiday Special nadaje nową formę jednemu z najbardziej kultowych szwajcarskich zegarków Swatch, DIE GLOCKE. Przykuwa wzrok zabawnymi detalami i odważnym wykończeniem, od dzwoneczków na pasku po złote frędzelki, o których będzie się mówić na świątecznych spotkaniach.

Ofertę dopełnia sześć kolejnych zegarków. Wszystkie zostały udekorowane kryształkami i unikatowym wykończeniem, które idealnie oddaje ducha świąt, i teraz tylko czekają na moment otwarcia prezentów, by wywołać uśmiech na czyjejś twarzy.

Wyjątkowy zegarek GOLDEN MERRY

GOLDEN MERRY to zegarek dla odważnych. Nawiązuje do kultowego modelu Swatch, DIE GLOCKE, i ubiera tradycyjną szwajcarską wycinankę w świąteczny klimat. Tegoroczna edycja Holiday Special płynnie łączy ze sobą symbole Szwajcarii i świąteczną atmosferę. Ostrokrzew wyhaftowany na pasku zegarka idealnie współgra ze złotym wykończeniem, frędzelkami i dzwoneczkami. Świąteczne lampki zdobią krawędź tarczy, na której jakby koronkowy Mikołaj przygrywa reniferom na rogu alpejskim w otoczeniu jemioły, choinek i szwajcarskiej chaty. Koperta i szkło zostały wykonane z materiału bio.

Jednak żaden Swatch z edycji Holiday Special nie byłby kompletny bez przyciągającego wzrok opakowania, a model GOLDEN MERRY wręcz przekracza oczekiwania. Zegarek jest prezentowany na złotym tekturowym dysku ozdobionym tym samym wycinankowym wzorem co tarcza. Z tyłu opakowania kryje się niespodzianka w postaci sześciu błyszczących ozdób, które można powiesić na choince.

Holiday – edycja limitowana SWATCH

Kolekcja Holiday zawiera trzy modele GENT BIOCERAMIC, w których Swatch po raz pierwszy łączy materiał BIOCERAMIC z kryształkami. Efekt? Intensywny blask i modne, nowoczesne wykończenie. Dzięki kryształkom i lustrzanym zagłębieniom w tarczy zegarki SPARKLE NIGHT, PERFECT PLUM i SPARKLE SHINE przywołują na myśl usiany kraterami Księżyc.

Kolekcja Swatch Holiday jest dostępna w sprzedaży od 24 listopada 2022 r., a edycja Holiday Special od 1 grudnia 2022 r. na stronie swatch.com i w sklepach Swatch obok innych ekscytujących świątecznych nowości.

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (34 głosów, średnia: 4,76 z 5)
zapisuję głos...