Copacabana Black – nowy zapach od JEAN MARC

Zuchwałość plaż Rio de Janeiro zamknięta w nowej wodzie toaletowej JEAN MARC Copacabana Black. To pełny pikanterii zapach o niekonwencjonalnych nutach, dedykowany silnym i zdecydowanym mężczyznom.

Copacabana Black - JEAN MARC

Nowa woda toaletowa JEAN MARC Copacabana Black to uwielbiane przez mężczyzn, niezwykle eleganckie i pociągające nuty orientalno-paprociowe. Na pierwszy plan wysuwa się słodki zapach cynamonu mieszany z orzeźwiającą miętą oraz goryczą piołunu – to nuty bazowe. Całość łagodnieje dzięki aromatom zawartym w nucie serca – to przede wszystkim lawenda, szałwia i białe kwiaty. Za wyjątkowość JEAN MARC Copacabana Black odpowiada nuta bazy, w której odnajdziemy zapach wanilii, bobu Tonka oraz piżma.

JEAN MARC Copacabana Black to nowość w rodzinie zapachów JEAN MARC kierowanych dla mężczyzn. Kompozycję wyróżniają nie tylko nuty zapachowe inspirowane naturą orientu, ale także sam flakon – wyrafinowany, odziany w ponadczasową, ekstrawagancką czerń.

Copacabana Black to zmysłowy zapach, który na pewno docenią silni i pewni siebie mężczyźni lubiący zrywać z konwencjami. Na pewno warty polecenia także osobom wrażliwym, chcącym wyjść poza schemat i otworzyć się na otaczający, pełen niespodzianek świat.

Woda toaletowa JEAN MARC Copacabana Black dostępna jest w sprzedaży za cenę ok. 20 zł za 100 ml.

Źródło: jeanmarc.com.pl

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (194 głosów, średnia: 4,48 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
 1. lilkawodna  10 czerwca 2014 14:31

  To może być interesujący zapach.

  Odpowiedz
 2. bbo  10 czerwca 2014 20:03

  Bardzo jestem ciekawa tego zapachu.

  Odpowiedz
 3. as_sa  11 czerwca 2014 15:43

  Ciekawe co to za woda, bo cena śmiesznie niska. Ale copacabana działa na moją wyobraźnię 😀

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany