Converse – Zostań Superbohaterem

Masz czasem wrażenie, że brakuje ci mocy i tracisz energię do działania? Pomogą ci kultowi superbohaterowie. Załóż buty Converse z wizerunkiem Supermana lub Batmana i poczuj ogarniającą siłę nadprzyrodzonych mocy.

Converse

Na kultowych komiksach wychowało się wiele pokoleń. Jeżeli od dziecka lubiłeś czytać i oglądać historie o superbohaterach, teraz możesz to zademonstrować. Dzięki marce Converse, każdy może wyrazić, jak bardzo lubi najpopularniejsze postacie ze znanych komiksów. Seria butów Chuck Taylor All Star Print inspirowana była historią Supermana i Batmana. Barwne nadruki to doskonała propozycja dla lubiących wyróżniać się z tłumu. Kolorowe grafiki przypominają czasy dzieciństwa. a takie buty nie pozostaną niezauważone. Wybierać możesz pomiędzy modelami przedstawiającymi walczącego po ciemnej stronie mocy Jokera oraz jego przeciwnika Batmana, a także tajemniczego Clarka Kenta czyli Supermana.

Krótka historia sneakersów – jaką drogę przeszły?

Krótka historia sneakersów – jaką drogę przeszły?

Choć popularność sneakersów to kwestia ostatnich dziesięcioleci, ich historia sięga nawet połowy XVIII wieku! Zaczęło się od pierwszych wsuwanych butów sportowych. Swoją dzisiejszą nazwę sneakersy zawdzięczają angielskiemu wyrażeniu „to sneak”, które oznacza „skradać się”, gdyż

Converse przygotował też coś dla młodszych miłośników komiksowych bohaterów. Wszystkie buty Chuck Taylor All Star Print dostępne są w wersji Kids, czyli przeznaczonej dla dzieci. Pozwolą więc nie tylko dorosłym przypomnieć sobie czasy dzieciństwa, ale też dzieciom sprawią ogromną frajdę.

Duży wybór modeli sprawi, że komiksowe buty mogą łączyć wszystkich fanów Supermana i Batmana. Możecie nosić ten sam model co wasze dzieci albo zachęcić przyjaciela lub przyjaciółkę do stworzenia zabawnego duetu Joker i Batman na stopach.

buty Converse z wizerunkiem Supermana lub Batmana buty Converse z wizerunkiem Supermana lub Batmana buty Converse z wizerunkiem Supermana lub Batmana buty Converse z wizerunkiem Supermana lub Batmana buty Converse z wizerunkiem Supermana lub Batmana

 

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (170 głosów, średnia: 4,24 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
  1. marczella  14 sierpnia 2015 17:44

    Uwielbiam Conversy ale te do mnie nie przemawiają.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany