Nasz patronat: „Consolation” Corinne Michaels

„Consolation” (tom 1) to dzieło Corinne Michaels. Znakomita powieść na pewno spodoba się fankom książek Colleen Hoover – znanej i lubianej autorki bestsellerów z kategorii literatura obyczajowa i romans. Powieść „Consolation” Corinne Michaels to poruszająca historia, którą pokochały tysiące czytelniczek!

„Consolation” Corinne Michaels

kolaż własny redakcji, zdjęcia: mat. prasowe

Kim jest autorka książki?

Corinne Michaels to amerykańska autorka 9 romantycznych powieści, do napisania których inspirowało ją życie. Pisarka jest uczuciową, dowcipną mamą i szczęśliwą żoną. Często podkreśla, że jako partnerka żołnierza marynarki wojennej, jej stałymi towarzyszami są samotność oraz tęsknota, a pisanie jest dla niej ucieczką od niechcianych uczuć.

O czym opowiada „Consolation” Corinne Michaels?

„Consolation” Corinne Michaels to opowieść o złamanych sercach, tęsknocie, słodko-gorzkim smaku zakazanego owocu. Fani mówią o niej: „Uzależniająca. Intensywna. Emocjonująca”. Inni podkreślają, że historia pisarki jest: „Porywająca. Wzruszająca. Chwytająca za serce”. O czym opowiada? Kim są głównie bohaterowie?

Czytajac „Consolation” poznajemy 28-letnią Natalie w zaawansowanej ciąży, która nagle dowiaduje się, że jej mąż, komandos SEAL, zginął na misji. Jej poukładany świat w jednej chwili się zmienia. Na szczęście kobieta może liczyć na wsparcie przyjaciela zmarłego partnera… Jak mówią wydawcy książki: „Tej historii nie zapomnisz. A kiedy poznasz jej zakończenie, będziesz marzyć o tym, aby natychmiast poznać jej dalszy ciąg!”. Poniżej prezentujemy fragment powieści Corinne Michaels.

Liam nie miał być moim szczęśliwym zakończeniem.

Nawet nie byłam nim zainteresowana.

Był najlepszym przyjacielem mojego męża – zakazanym owocem.

Tyle że mój mąż nie żyje, a ja czuję się samotna. Tęsknię za nim i ląduję w ramionach Liama.

Jedna wspólna noc zmienia wszystko. Teraz muszę zdecydować, czy naprawdę go kocham, czy jest dla mnie tylko nagrodą pocieszenia.

Co mówią o powieści znawcy?

„Consolation” Corinne Michaels

„Książka w najwyższym stopniu uzależniająca. To ten rodzaj powieści, którą bierzesz do ręki i nagle uświadamiasz sobie, że jesteś już w połowie i ledwie miałeś czas na złapanie tchu” – Aestas Book Blog.

„Piękna, intensywna, emocjonalna opowieść, która sprawia, że zaczynasz wierzyć, że miłość ma moc zdolną uleczyć złamane serca” –  Claire Contreras, autorka bestsellerów New York Times i USA Today.

„Chwytający za serce, przepięknie napisany i idealnie rozwijający swoje tempo. Mogę oficjalnie potwierdzić, że Michaels stworzyła jeden z moich ulubionych współczesnych romansów roku!” –  Whitney Gracia Williams, autorka bestsellerów New York Times i USA Today.

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (177 głosów, średnia: 4,16 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
  1. martucha180  28 października 2017 18:02

    I zapewne książka będzie do zdobycia na aukcji. Mam rację?

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany