ColorFun5KM – prze_bieg jakiego nie było! Już 31 sierpnia w Warszawie

Ruch, muzyka i mnóstwo kolorów! Już 31 sierpnia wystartuje pierwszy w Polsce bieg z cyklu ColorFun5KM. Co wyróżnia go wśród innych biegów? Miks kolorów, muzyki i biegania nie na czas, a dla czystej przyjemności! Innymi słowy – gigantyczna dawka dobrej zabawy! Start i meta biegu zlokalizowane będą przy Stadionie Narodowym, to na jego terenie powstanie biegowe miasteczko.

Bieg ColorFun5KM

W ostatnią sobotę wakacji Warszawa zamieni się w najbardziej kolorowe miasto w Polsce! Tego dnia w stolicy odbędzie się niezwykły bieg o nazwie ColorFun5K Warszawa 2013. Udział w wydarzeniu może wziąć każdy, bez względu na wiek, czy poziom zaawansowania biegowego. Kluczowym elementem biegu jest kolorowy proszek, którym uczestnicy będą obsypywani na trasie. Pomysł stanowi nawiązanie do Holi, hinduistycznego święta radości i wiosny zwanego również Festiwalem Kolorów.

Start biegu oraz meta zlokalizowane zostaną przy Stadionie Narodowym, to na jego terenie powstanie biegowe miasteczko. Licząca 5 kilometrów trasa będzie przebiegać Mostem Świętokrzyskim oraz ulicami warszawskiego Powiśla – to właśnie tam powstaną jedyne w swoim rodzaju Strefy Koloru i Muzyki. Dystans można pokonać biegiem, truchtem lub wręcz spacerem – wynik nie jest w tym przypadku istotny, liczy się przede wszystkim fantastyczna zabawa w chmurze kolorów!

Prze_bieg jakiego nie było – 31 sierpnia w Warszawie!

Szczegóły dotyczące biegu ColorFun już wkrótce na www.colorfun.pl

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (134 głosów, średnia: 4,15 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
  1. Masza  6 lipca 2013 21:09

    O tak,świetna akcja,biegniesz sobie,nie spieszysz się,słuchasz muzyczki i do tego otacza cię pełno kolorów.Super.

    Odpowiedz
  2. gusia.  30 sierpnia 2013 16:44

    Czyli, kolorowe bieganie już jutro 😉

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany