Cocktail’me – Sexi Guru – Biżuteria która ozdobi całe twoje ciało

Cocktail?me stworzyło nową zniewalająca kolekcję dla kobiet, które uwielbiają gdy biżuteria zdobi całe ciało. Błyszczące bransolety, długie, dekoracyjne naszyjniki, łączące w sobie metal, kamienie, kryształy i tkaninę, a także krótsze, ale nadal bardzo okazałe kolie. Wszystko utrzymane w czerni, graficie i szarości, lecz mimo to naprawdę bogate w formie. Niezależnie od twojej kreacji, ta biżuteria ozdobi ciebie całą.

Biżuteria Cocktail'me

Sexi Guru z pochodzenia jest amerykaninem, jednak od trzech lat zamieszkuje w Indiach, niedaleko Banashankari. To tam powstają jej przepiękne i niezwykłe arcydzieła. W odosobnieniu małej indyjskiej aśramy, medytacjami a pomiędzy modlitwami znajduje czas na tworzenie biżuteryjnych arcydzieł z delikatnych łańcuchów, szlachetnych tkanin i ciężkich kamieni. Jej prace są bardzo misterne i czasochłonne, ale przez to jedyne w swoim rodzaju.

Biżuteria Cocktail'me

?Gdy po raz pierwszy zobaczyłyśmy biżuterię Sexi Guru, od razu wiedziałyśmy, że idealnie dopełni kolekcje prezentowane w naszym showroomie. Przedstawia zupełnie nowy trend ? biżuterii na całe ciało. Chciałybyśmy przekonać do niego Polki ? zarówno te przebojowe, jak i mniej odważne. Taka biżuteria wszystkim dodaje bowiem pewności siebie? ? powiedziała Joanna Górna, współwłaścicielka Cocktail?me.

Biżuteria Cocktail'me

Wśród propozycji Sexi Guru znaleźć można zarówno krótsze ozdobne kolie długie, jak i sięgające aż do pasa naszyjniki, nawiązujące do antycznego designu. Biżuteria złożona z dużej ilości szkiełek i cyrkonii, zbudowana jest na srebrnej skórze i tkaninie. Krótsze naszyjniki tworzone są z mosiądzu pokrytego srebrem, ozdobionego kryształkami oraz metalicznymi kuleczkami.Biżuteria Cocktail'me

Nasz wizerunek dopełnić mogą także posrebrzane bransoletki, które nawiązują do ozdób hinduskich tancerek, wysadzane cyrkoniami, połyskującymi przy każdym ruchu ręki. Prace Sexi Guru charakteryzuje: kobiecość i biżuteryjny przepych.

Biżuteria Cocktail'me

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (153 głosów, średnia: 4,49 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
 1. dudqa  8 sierpnia 2013 14:10

  bransoletki bombowe

  Odpowiedz
 2. efffciaa  14 kwietnia 2016 11:36

  Moim zdaniem prezentowana tutaj biżuteria jest zbyt ciężka , a ja za taką specjalnie nie przepadam . Biżuteria powinna lekka i z pazurem 🙂 To się ją wtedy nosi z uśmiechem na ustach 🙂

  Odpowiedz
 3. stokrotkapolna  6 lutego 2017 08:36

  Fajne na zdjęciu, ale nie dla mnie na co dzień, poszczególne,indywidualne,owszem, są fajne, ale jestem zdania , co za dużo to nie zdrowo. Ale jak ktoś lubi , to czemu nie, nigdy mi to nie przeszkadza.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany