Cocktail’me – Kolorowe zegarki najnowszym krzykiem mody!

Zegarek nabiera zupełnie nowego, znaczenia dla stylu. Zdobi, cieszy oko, wyróżnia nas z tłumu, a do tego nadal spełnia swoją praktyczną funkcję. Zegarki już nie muszą być szare i nudne. Czas na nową erę czasomierzy ? dużych, błyszczących, połączonych z bransoletami, zawiniętych wokół nadgarstka i ozdobionych modnymi zawieszkami.

Cocktail'me - Kolorowe zegarki

Zegarki z zawieszkami charms zastąpią modne do niedawna bransoletki. Są połączeniem tego, co atrakcyjne od kilku sezonów z tym, bez czego wiele z nas nie potrafi opuścić domu ? z funkcjonalnym zegarkiem. Określają one już nie tylko godzinę, ale też naszą styl, zamiłowanie do mody oraz ciekawe połączenie klasyki i najnowszych trendów.

Poza okręcanymi dookoła nadgarstka zegarkami ze złotymi lub srebrnymi zawieszkami oraz zegarkami połączonych z łańcuszkami, modowe trendy obejmują także duże czasomierze z błyszczącymi kamieniami. To nowy trend w modowej biżuterii, który zastąpi zarówno mały zegarek, jak i duże bransoletki.

Tego lata kolorowe będą nie tylko w nasze stroje, lecz też dodatki. Zegarki dostępne są w odcieniach intensywnego różu, błękitu, turkusu oraz modnej, słonecznej żółci, a także moidnej panterki i skóry węża. Mogą dopełnić nasz stylowy wizerunek lub grać główną rolę, jako przyciągający uwagę akcent.

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (127 głosów, średnia: 4,31 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
 1. dudqa  24 lipca 2013 12:56

  Bardzo ciekawe propozycje

  Odpowiedz
 2. scrabble  16 kwietnia 2015 11:36

  Fajne rozwiązanie do nudnej stylizacji na codzień.

  Odpowiedz
 3. stokrotkapolna  22 lutego 2017 08:46

  Bardzo ładne

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany