Cocktail’ me na czerwonym dywanie

Przepych, blask i mocne akcenty – to główne elementy hollywoodzkich stylizacji. Istotną rolę odgrywają kolory. To właśnie na jednolitych taflach materiałów biżuteria, która jest niezbędnym elementem trendu, prezentuje się najlepiej.  Oto kod kolorów prosto z czerwonego dywanu.

Cocktai'me na czerwonym dywanie

Szlachetne kolory złota i srebra to synonimy elegancji, subtelności i klasyki. W hollywoodzkich stylizacjach, kreacje w odcieniach szlachetnych kruszców podkreślić należy lśniącymi elementami. Długie, przypominające wodospad kolczyki od CC Skye czy MoonStruck’a oświetlą twarz i wysmuklą szyję. Biżuteria musi być utrzymana w tonacji i klimacie stylizacji. Pełen blask i przepych.

Bizuteria Cocktail'me

Bizuteria Cocktail'me

Głęboką czerń, tak klasyczną i wyjątkową warto wyróżnić lśniącą biżuterią. Ponadczasowa czarna kreacja zestawiona z mocnymi bransoletami np. w militarny stylu od Eddie’go Borgo nabierze wyjątkowości. Szlachetny design kolii od MoonStruck’a nada stylizacji lekkości i zaskakującego charakteru. Inspiracja piórami i metaliczne ostrości to absolutnie niepowtarzalna kombinacja.

Cocktai'me na czerwonym dywanie

Ostra i ognista niczym chili czerwień to kolor modny i pełen pasji. Kreacje w tym odważnym kolorze zestawić należy ze złotem. Warto bawić się formą. Skórzane chokery, kolie, mankiety. Skoro czerwień to kolor miłości i władzy, jego nasycenie widocznie podkreśli także blask. Pierścień w niestandardowej formie lub designerskie kolczyki.

Bizuteria Cocktail'me

Bizuteria Cocktail'me

Promienista biel to po prostu ponadczasowy klasyczny odcień. Subtelność kreacji w barwie kości słoniowej warto zaakcentować srebrzystym mankietem o nietuzinkowej formie MoonStruck. Łuski oplatające nadgarstek zestawione z tak wyrafinowanym i delikatnym odcieniem bieli, stworzą absolutnie niepowtarzalną stylizację. Biel z domieszką cynamonu podkreślamy złotem a tą zmieszaną z błękitem, srebrem.

Dla kochających eksperymenty mamy jeszcze jeden ,bardzo interesujący kolor – bakłażan. To nowa, świeża, atrakcyjna i totalnie wyjątkowa barwa. Oryginalność i finezję tego koloru podbić należy mocną biżuterią w stylu industrialnym lub lekko futurystycznym. Nie można zapomnieć o łagodnym blasku, który wydobędą mankiety inkrustowane kryształami od Cameleoa.

Bizuteria Cocktail'me

Bizuteria Cocktail'me

Bizuteria Cocktail'me

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (138 głosów, średnia: 4,29 z 5)
zapisuję głos...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany