Coca Cola total look – streetwearowa marka KITH stworzyła kolekcję dla fanów najbardziej kultowego napoju świata

Kto z nas nie zna jej smaku? Lubimy ją bądź nie, ale na pewno nie raz piłyśmy. Coca Cola o wciąż żywa legenda – jeden z najpopularniejszych (o ile nie najpopularniejszy) napój świata, którego logo rozpoznawalne jest w każdej części globu. Nic więc dziwnego, że chętnie sięgają po niego również projektanci ubrań. Marka KITH oddała Coli prawdziwy hołd.

Coca Cola total look? Dlaczego nie! A proponuje go marka KITH, która na świecznik wzięła sobie najpopularniejszy napój gazowany, a przy okazji rozpoznawalne przez chyba każdego logo świata. Znany jest w końcu w każdej części globu i mimo zastrzeżeń co do jego wartości zdrowotnych – wiele z nas jej sobie nie odmawia. Coca Cola to legenda, a kolekcja streetwearowej marki doskonale tę legendę opowiada – oryginalnymi i świeżymi stylizacjami. Co ciekawe, to nie pierwszy raz gdy KITH współpracuje z koncernem i trzeba przyznać, że ta współpraca układa im się zdecydowanie coraz lepiej. A jak wam podoba się taka moda na Coca Colę?

www.pixabay.com

Coca Cola total look – streetwearowa marka KITH stworzyła kolekcję dla fanów najbardziej kultowego napoju świata

W kolekcji nie da się nie dostrzec ducha czasów, w których Coca Cola święciła prawdziwe triumfy. Mrugają do nas przede wszystkim lata 80. – kolarskie stylizacje, a także przystojni surferzy i surferki. Motyw butelki Coca Coli pojawia się na klasycznym czerwonym tle, na morskich falach albo na kolorowych materiałach – nawiązujących do szeleszczących dresowych kompletów. Propozycje idealnie nadają się do budowania z nich streetwearowych total looków, idealnych na plenerowy festiwal czy jazdę na desce. To przede wszystkim genialne wakacyjne outfity, choć poszczególne ich elementy bez obaw przenosić możemy do nieco spokojniejszego, codziennego życia. Bluzy i t-shirty są pełne świeżości, która jednocześnie odwołuje się do najbardziej kultowych modowych trendów.

 

105 propozycji – dla niej i dla niego

Zdecydowanie jest w czym wybierać. Największą uwagę przykuwają przede wszystkim stroje kąpielowe, kolarskie komplety – ultra modne tego lata kroje, a także oldschoolowe trampki. W wakacje dobrze jest też sprawić sobie wędkarski kapelusz w głębokiej czerwieni, który z pewnością będzie mocnym punktem streetowej stylizacji. Jeśli nie tego lata, to z pewnością kolejnego. Coca Cola, jak wspominałyśmy już wielokrotnie – jest bowiem ponadczasowym wzorem, do którego zawsze będziemy wracać.

 

Oto niektóre z efektów współpracy KITH  z Coca Colą:

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (177 głosów, średnia: 4,33 z 5)
zapisuję głos...