Co zrobić, by zachować jędrność piersi?

Piękny biust to jednym z symboli naszej kobiecości. W młodym wieku wystarczy, że dbamy o nie stosując balsamy nawilżające, jednak w miarę upływu lat, a często również w rezultacie przebytych ciąż, biust ulega procesom, które niekorzystnie wpływają na jego wygląd. Zwiotczenie, zanik gruczołu, opadnięcie piersi ? to najczęstsze problemy. Bardzo ważnym jest, aby zadbać o biust, gdy pojawią się na nim pierwsze oznaki utraty jędrności skóry. Poniżej – opis nieinwazyjnego zabiegu pomagającego zachować i polepszyć jędrność naszych piersi.

Co zrobić, by zachować jędrność piersi

Zabieg Re-Genesis marki Medex Cosmetics został stworzony właśnie po to, aby im przeciwdziałać i pomóc zachować ładny biust na długie lata.

Tajemnica skuteczności zabiegu tkwi we właściwym sposobie aplikacji wykorzystywanych preparatów oraz w bogactwie składników, które znajdują się w  termoaktywnej masce Toscana. Dzięki zawartości wyciągów z Citrus Limonum, eukaliptusa i kasztanowca, maska głęboko oczyszcza skórę, poprawia jej jędrność i pozytywnie wpływa na muskulaturę piersi. Kolejny składnik – Centella Asiatica stymuluje dobroczynne działanie kolagenu. W rezultacie piersi zyskują zdrowy i jędrny wygląd, a skóra staje się bardziej napięta i elastyczna. Zanim przystąpimy do zabiegu właściwego, wykonujemy delikatny peeling, połączony z masażem skóry. Dzięki temu pozbywamy się z niej zrogowaciałego naskórka i czynimy ją podatniejszą na wchłanianie odżywczych składników zawartych w masce ? mówi Marzena Żak, kosmetolog. Nałożenie gipsowej maski Toscana z linii Xenymphus marki Medex Cosmetics to najważniejszy etap zabiegu. Preparat po nałożeniu na odpowiednio przygotowaną skórę zastyga i samoistnie rozgrzewa się do 40- 42 stopni. Podwyższona temperatura rozszerza pory, co zapewnia substancjom aktywnym lepsze wnikanie w skórę oraz jej głębszą penetrację. W momencie zastygania maski, pory zamykają się, a skóra uspakaja i odpręża. Po serii zabiegów Medex Cosmetics, skóra na piersiach staje się odżywiona, gładka i przyjemna w dotyku. Odzyskuje utraconą jędrność i blask- opowiada Marzena Żak.

Zabieg polecany jest nie tylko osobom, u których pojawiają się pierwsze oznaki utraty jędrności biustu, czy chcącym poprawić jego elastyczność niezależnie od wieku. To także zabieg dla pań planujących w niedługim czasie ciążę, w celu odżywienia skóry oraz dla kobiet, które chciałyby silnie zregenerować skórę po skończeniu karmienia piersią.

Okłady przy użyciu maski Toscana, powinno stosować się w profesjonalnych gabinetach, ponieważ wskazane jest, by masaż i drenaż, które towarzyszą zabiegowi wykonał specjalista. Pozwoli to uzyskać bardziej widoczne i spektakularne efekty.

 

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (134 głosów, średnia: 4,54 z 5)
zapisuję głos...