Co zrobić, by nasz pupil nie zaginął

Wszystkich miłośników zwierząt nie trzeba przekonywać, że więź człowieka z naszymi czworonożnymi pupilami może być naprawdę silna. Wielu ludzi traktuje swoje zwierzaki jak wiernych towarzyszy, którymi w istocie są. Dlatego jeśli pupil zaginie, jest to dla właściciela bardzo bolesne przeżycie. Dlatego warto go zabezpieczyć tak, by w razie potrzeby szybko i z możliwie małą dawką stresu wrócił do swojego domu.

Co zrobić, by nasz pupil nie zaginął

Posiadacze zwierząt dbają o swoich ulubieńców każdego dnia. Kupowanie smakołyków, wizyty u weterynarza, zabawy, rozpieszczanie i spacery – tak rodzi się prawdziwa przyjaźń. Każdy odpowiedzialny właściciel musi mieć jednak świadomość, że ta żywa istota może zaginąć bądź uciec z posesji, na przykład słysząc głośną muzykę czy fajerwerki. Szczególnie w okresie wakacyjnym, gdy zwierzęta częściej przebywają na świeżym powietrzu lub zabierane są na nieznane im tereny, problem zaginięć zwierząt staje się jeszcze bardziej poważny. Dlatego też niezwykle istotne jest zabezpieczenie czworonoga, by w tak trudnej sytuacji odnalezienie go było łatwiejsze.

Zobacz także: 

Dostawcy usług w dziedzinie ochrony tożsamości, efektywnego blokowania kart i dokumentów, bezpieczeństwa i odzyskiwania kluczy oraz sprzętu multimedialnego, kilka lat temu zainteresowali się także zabezpieczeniem zwierząt. Jednym z takich rozwiązań jest pakiet mySafety Bezpieczny Pupil. Jego użytkownicy otrzymują zawieszkę dla swoich czworonogów, na której widnieją: 6- lub 7-cyfrowy numer identyfikacyjny oraz instrukcja postępowania dla znalazcy. Każdy, kto znajdzie psa lub kota z przypiętą do obroży zawieszką, może szybko skontaktować się z bezpłatną całodobową infolinią dostawcy usługi. Wtedy następuje identyfikacja właściciela i powiadomienie go o odzyskaniu zwierzęcia. Wspólnie z użytkownikiem pakietu ustala sposób przekazania czworonoga i jeśli jest taka potrzeba, pokrywa koszty transportu (do 100 km). Zgodnie z obietnicą zawartą na zawieszce firma wypłaca znalazcy nagrodę.Nasz ulubieniec ma również zapewnione pokrycie kosztów pomocy weterynaryjnej, opieki oraz ewentualnego leczenia do 250 zł. Rozwiązanie zwiększa bezpieczeństwo naszych pupili, a ich właścicielom pozwala spokojnie spać.

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (149 głosów, średnia: 4,30 z 5)
zapisuję głos...