Co ubrać na wieczór kawalerski?

Wieczór kawalerski już chyba na stałe wpisał się w naszą rodzimą tradycję ślubną stając się jednym z rytuałów rytuałów, ale jak każdy trend, również ten ciągle ewoluuje.

w co się ubrać na wieczór kawalerski

Oczywiście ciągle znajdziemy amatorów całonocnej, mocno zakrapianej alkoholem zabawy w klubowej atmosferze, koniecznie w asyście pań do towarzystwa, ale bardziej wymagający mężczyźni chętniej spędzają ostatnie chwile wolności oddając się ulubionej aktywności, np. mniej lub bardziej ekstremalnym sportom podczas weekendowego wyjazdu z kolegami. Bez względu na scenerię, bohater imprezy oraz jego kompani powinni wyglądać modnie i nowocześnie.

Pomysły na oryginalny wieczór panieński

Pomysły na oryginalny wieczór panieński

Zostałaś świadkową, albo sama niedługo zamierzasz wyjść za mąż? Pora zastanowić się jak spędzić swój wieczór panieński! Coraz rzadziej narzeczeni, zarówno kobiety, jak i mężczyźni ograniczają się jedynie do mocno zakrapianej imprezy! Przedstawiamy  pomysły na

w co się ubrać na wieczór kawalerski calamar

„Choć na ogół charakter wieczoru kawalerskiego do końca pozostaje tajemnicą, ważne jest, żeby organizator imprezy, czyli na ogół świadek pana młodego, zawczasu określił styl, konwencję i w przybliżeniu miejsce spotkania, aby goście mogli zastanowić się nad stosownym ubraniem. Jeśli osoby biorące udział w imprezie zostają w mieście, to najlepszym rozwiązaniem na wieczór będzie miejska elegancja. W ekskluzywnym klubie sprawdzi się garnitur z elegancką koszulą i krawatem, w restauracji – spodnie z ciekawym T-shirtem lub koszulką polo i dobraną do nich marynarką, a w domowych pieleszach idealne będą spodnie, koszula i dzianinowy sweter” ? proponuje stylistka Ewa Pieniak.

Henri Lloyd -w co się ubrać na wieczór kawalerski

Sporo inspirujących propozycji klienci znajdą w ofercie marki Digel. Ponieważ wieczór w lokalu o charakterze gastronomicznym potrafi przynieść sporo zaskakujących sytuacji, stylistka proponuje panom aby pomyśleli o zabraniu ze sobą dodatkowej koszuli albo całego zestawu ubrania na wypadek, gdyby, np. uległy zabrudzeniu. W przypadku gdy wieczór kawalerski ma polegać na grze w kręgle albo innej zabawie ruchowej, w męskim ubiorze przyda się więcej luzu i mniej zobowiązujące elementy garderoby.

hattric - w co się ubrać na wieczór kawalerski

Można wtedy założyć dżinsy, bermudy, chinosy a do nich sweatshirty, T-shirty, koszulki polo, koszule w prążki lub kratkę. Przy okazji zabłyśnie się znajomością trendów, doborem krojów, wzorów i kolorów ? uważa stylistka. Interesujące propozycje znajdują się w kolekcjach Calamar czy Hattric. Co innego, jeśli wieczór kawalerski ma przybrać postać wyjazdu weekendowego. Wtedy nadrzędną rolę w ubraniu ma pełnić wygoda. – Przyda się lekki i przewiewny ubiór na tzw. cebulkę, a więc kurtki, bluzy, koszulki i koszule oraz różnej długości spodnie, raczej o charakterze sportowym ? klasycznym (Henri Lloyd) lub szalenie modnym workwear (camel active).

 

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (196 głosów, średnia: 4,17 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
  1. olakokakola  30 sierpnia 2013 00:07

    a tam! nie ważne w co się ubrać, ważne żeby super się bawić!

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany