Co to są włosy clip in?

Włosy clip in umożliwiają samodzielne przedłużenie i zagęszczenie fryzury. Dzięki nim odmienisz swój wygląd w ciągu zaledwie kilku minut. Nie wydając fortuny na kosztowny zabieg w salonie fryzjerskim. Włosy clip in cieszą ogromną popularnością. Trudno się dziwić. Dzięki atrakcyjnej cenie są dostępne dla większości kobiet, pozwalają szybko (i spektakularnie) odmienić wygląd, a ich założenie jest naprawdę łatwe. Przy odrobinie wprawy czynność ta nie zajmie Ci więcej niż 5 minut. A efekt? Przejdzie Twoje najśmielsze oczekiwania!

Czym są dopinki clip in?

Dopinki clip in to pasma włosów zakończone wąskim klipsem. Z reguły sprzedaje się je w zestawach złożonych z 3, 5 lub 7 elementów. To, który z nich powinnaś wybrać zależy przede wszystkim od oczekiwanego efektu, gęstości i długości naturalnych pasm. Doczepy umieszcza się z tyłu głowy oraz z jej boków.

Dla kogo dopinki clip in?

Dopinki clip in to znakomita propozycja dla kobiet, które chcą przedłużyć włosy, nie wydając kilku tysięcy na zabieg w salonie fryzjerskim. Po doczepy z klipsem mogą sięgnąć również panie, które chcą przedłużyć włosy, ale… nie są pewne, jak będą wyglądać i czuć się z długimi włosami. Pasma clip in możesz założyć, a za kilka minut zdjąć. Jeśli nowa fryzura przypadnie Ci do gustu, nic nie stoi na przeszkodzie, abyś nosiła ją cały dzień. Takie pasma świetnie sprawdzają się także na specjalne okazje – ślub, wakacyjny wyjazd czy ważną imprezę.
Ważne: producenci włosów clip in zalecają, aby zdejmować je przed zaśnięciem. Jeśli z jakiegoś powodu nie możesz tego zrobić, zwiąż włosy w luźny warkocz.

Clip in a przedłużanie krótkich włosów

Czy można używać doczepów clip in do przedłużania krótkich włosów? Aby zachować naturalny efekt i ukryć klipsy, naturalne włosy powinny mieć co najmniej 15 cm długości (licząc od nasady głowy). Jeśli pasma będą krótsze, istnieje ryzyko prześwitów. A te mogą skutecznie zniweczyć efekt.

Pielęgnacja dopinek clip in

Aby włosy zachowały piękny wygląd, niezbędna jest odpowiednia pielęgnacja.
Jeśli nosisz dopinki codziennie, myj je co 2-3 dni. Używaj delikatnych nawilżających szamponów i odżywek. Nie nakładaj kosmetyków na okolice klipsów.
Do mycia używaj wyłącznie letniej wody. Nie pocieraj doczepów ręcznikiem i nie rozczesuj ich, kiedy są jeszcze mokre.
Choć włosy clip in możesz suszyć suszarką, prostować i kręcić, nie przesadzaj z wysoką temperaturą. Pamiętaj, że dopinki zostały wykonane z martwych włosów. Nie mają więc zdolności regeneracyjnych i są bardzo podatne na wysuszanie.

źródło: https://besthair.pl/

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (53 głosów, średnia: 4,68 z 5)
zapisuję głos...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany