Co robić, gdy On ma inną?

Dzielisz z nim życie i bardzo go kochasz, aż nagle dowiadujesz się że on ma inną. Bardzo cierpisz, ale mimo wszystko miłość każe ci ratować wasz związek. Niestety nie ma jednej sprawdzonej metody na wyrwanie partnera z ramion rywalki, każda sytuacja jest inna i bardzo złożona. Watro jednak przestrzegać pewnych ustalonych zasad. Pamiętaj, że do partnerek wracają ci, którzy wiedzą, że na powrót mają szansę. Musisz więc dać do zrozumienia partnerowi, że chcesz ratować wasz związek.

Co robić, gdy On ma inną?

 

Tajniki zdrady

Musisz walczyć o to co dobre w waszym partnerstwie, pamiętać jak wiele rzeczy was łączy i starać się pozbyć tej, która was podzieliła. Statystyki są jednoznaczne i mówią, że aż 75%  mężczyzn wraca do żon, prędzej czy później rzucając kochankę. Powinnaś od razu, bez przysłowiowego owijania w bawełnę wyłożyć karty na stół i powiedzieć mu szczerze, że wiesz o zdradzie. Powiedz mu, że wiesz o tym, że ma kochankę i że musicie porozmawiać o waszej wspólnej przyszłości. To podziała na niego jak zimny prysznic, a romans który przestał być tajemnicą stanie się dużo mniej ekscytujący. Daj sobie kilka dni na otrząśnięcie się z szoku i jeśli to możliwe wyprowadź się z domu na jakiś czas, wtedy on będzie się zastanawiał co planujesz dalej zrobić. Będziesz miała czas na przemyślenie sobie wszystkiego, a przede wszystkim tego, czy chcesz mu jeszcze dać szansę, a z dala od partnera będzie ci łatwiej na spokojnie wszystko obmyślić. Nie daj się ponieść emocjom, szczególnie w jego obecności, wygadaj się mamie lub przyjaciółce, porozmawiajcie o tym, będzie ci łatwiej zrzucić ten ciężar, stłucz talerz, zrób coś aby wyrzucić z siebie złość, ale absolutnie nie rób krzywdy, ani nie dzwoń i nie pisz do tamtej kobiety. Bardzo ważne jest, aby w tak trudnej sytuacji zachować klasę. Podczas rozmowy z partnerem, po przemyśleniu wszystkiego dokładnie ustal warunki, powiedz mu że nie ma najmniejszych szans abyś dzieliła się nim z kimkolwiek. Nie powinno to brzmieć jak groźba, ale musisz jasno powiedzieć, że albo ty albo tamta kobieta. Podczas tej ciężkiej dla was obojga rozmowy odwołaj się do tego co was łączy – wspólny dom, dzieci, majątek i plany. On powinien zobaczyć w tobie szałową, atrakcyjną i pewną siebie kobietę – kup nowy ciuch, idź do fryzjera czy kosmetyczki, zainwestuj w siebie. Możesz także wzbudzić w nim odrobinę zazdrości. Jest szansa, że się zaniepokoi. Jeśli trudno wam się porozumieć, zaproponuj mu wspólną wizytę u psychologa. Zdrada jest oznaką kryzysu związku, a z pomocą specjalisty łatwiej wam będzie dotrzeć do problemów i je rozwiązać.

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (164 głosów, średnia: 4,64 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
 1. m258  26 sierpnia 2012 19:50

  ja bym nie wybaczyła w życiu i nie przyjęłabym z powrotem pod swój dach. Zrobiła bym to z klasą, a cierpiała w ukryciu. On potem by zrozumiał co stracił, ale trudno!!!

  Odpowiedz
 2. nungal  26 września 2012 09:17

  Dla mnie zdrada to koniec związku i nie ma przebaczania. Trzeba ponosić konsekwencje swoich czynów.

  Odpowiedz
 3. sandraxxx  2 października 2012 07:54

  Nie wybaczyłabym nigdy zdrady… Gdyby mnie zdradził to automatycznie bym go znienawidziła

  Odpowiedz
 4. edzioszeeek  7 października 2012 10:34

  a ja bym wybaczyła, oczywiscie zależy czym byłaby ta zdrada wywołana. Jeżeli na prawdę kogoś kocham, a każdy jest człowiekiem to ma prawo do drugiej szansy.

  Odpowiedz
 5. Sylwia0612  14 października 2012 19:07

  Każdy zasługuje na drugą szansę. Nie zapomniałabym tego, ale wybaczyłabym dla dobra rodziny.

  Odpowiedz
 6. truskaawa  17 października 2012 13:54

  Nie wybaczyła bym chłopakowi zdrady, jeśli mężczyzna cię zdradził oznacza to że nie jest ciebie wart. Szczerze mówiąc wyrzuciła bym go ze swojego życia i życzyła szczęścia z drugą kobietą.

  Odpowiedz
 7. Ewa  11 grudnia 2012 23:15

  Każda sytuacja jest inna i na szczęście nie byłam w takim położeniu… Ciężko jest jednoznacznie to ocenić

  Odpowiedz
 8. Masza  4 czerwca 2013 09:32

  Najprościej jest mówić,jak sytuacja nas nie dotyczy.Nie wiem jak bym się zachowała.Na pewno to traumatyczne przeżycie.

  Odpowiedz
 9. Lafenda  27 września 2014 16:41

  Nie załamywać się, tylko ruszyć do przodu! W małżeństwie konieczny jest rozwód, dobrze jest zbierać dowody programem szpiegowskim NinjaLogger.

  Odpowiedz
 10. asiekd  13 listopada 2014 22:41

  Nie wiem jak pomoc w tej sytuacji…

  Odpowiedz
 11. Hidari11  19 sierpnia 2015 18:23

  Smutne te tematy są. Nie pojmuję tego, jak mężczyzna może mieć 2 kobiety jednocześnie. Myślę, ze nie dochodzi do takich sytuacji, kiedy ludzie się prawdziwie przyjaźnią. Wtedy to jest solidny fundament i nie ma żadnych odskoków.

  Odpowiedz
 12. sweet850  18 maja 2016 13:43

  jeżeli znalazł sobie inną to znaczy że nie zasługiwał na mnie i moje uczucie nie wyobrażam sobie sytuacji bycia tą drugą okłamywaną lepiej od razu się rozstać

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany