Co robić aby zasnąć?

Co wieczór powtarza się ten sam scenariusz. Próbujesz się wyciszyć, zamknąć oczy i usnąć, ale nie udaje się. Przewracasz się z boku na bok i pomimo, że czujesz zmęczenie po codzinnej gonitwie, to sen nie chce przyjść. Co robić aby zasnąć?

 Co robić aby zasnąć

Twoje problemy z zasypianiem mogą mieć podłoże emocjonalne. W ciągu dnia jesteś spięta, zdenerwowana. Żyjesz „na wysokich obrotach”, w nadmiarze obowiązków i natłoku informacji. Często wieczorem zaczynasz rozmyślać o kolejnym dniu pracy, o sprawach domowych, finansowych. Niestety, jeśli zabierasz zbyt dużo emocji do sypialni, jesteś rozdrażniona i niespokojna to nic dziwnego, że nie jesteś w stanie zasnąć. Twój umysł jest po prostu zbyt „zajęty” rozmyślaniem nad problemami dnia codziennego. Takie długotrwałe i nadmierne napięcie nerwowe może powodować trudności z zasypianiem. Wystąpienie właśnie problemów ze snem, może być jednym z pierwszych sygnałów, że nie radzisz sobie z długotrwałym stresem.

Dlatego ważne jest, żeby skutecznie walczyć z tym problemem wszelkimi możliwymi i dostępnymi środkami. Kiedy jesteś spięta, nie możesz się wyciszyć i spokojnie zasnąć powinnaś zadbać o kilka elementów. Po pierwsze zwróć uwagę, aby w sypialni nie było zbyt jasno;  zaciągnij zasłony, żaluzje. Pomieszczenie, w którym zasypiasz musi być dobrze przewietrzone (nawet w czasie zimy). Wyłącz także wszelkie sprzęty typu telewizor, komputer, laptop. Unikaj też obfitych posiłków i objadania się przed snem.

Jeśli mimo wszystko nadal trudno Ci się wyciszyć, zrelaksować i zasnąć możesz wówczas  sięgnąć po środki, które pomogą ci zasnąć. Możesz na przykład wypróbować ziołowy suplement diety NervoCalm Noc, który został właśnie stworzony z myślą o osobach mających trudności z zasypianiem z powodu stresu. Jest to kompleksowe, naturalne i bezpieczne wsparcie dla osób żyjących w napięciu nerwowym i dążących do uzyskania stanu odprężenia i wyciszenia w godzinach wieczornych i nocnych.

 

Naturalne i bezpieczne

Nervocalm-Noc

NervoCalm Noc zawiera przede wszystkim naturalne i bezpieczne ziołowe składniki, które uspokajają, pozwalają uzyskać stan odprężenia i relaksu oraz pomagają zasnąć.  NervoCalm Noc wyróżnia się jednymi  z najsilniejszych dawek składników*.

  • Ekstrakt z szyszek chmielu zwyczajnego ułatwia zasypianie, wpływa kojąco na ośrodkowy układ nerwowy (wysoka dawka chmielu tj. 400 mg).
  • Ekstrakt z liści zielonej herbaty (l-teanina) pozwala uzyskać stan odprężenia i relaksu. Należy do aminokwasów, naturalnie występujących w liściach zielonej herbaty. Charakteryzuje się działaniem uspokajającym , łagodzi skutki stresu i niepokoju (wysoka dawka l-teaniny tj. 200 mg)
  • Ekstrakt z owoców męczennicy lekarskiej (passiflora) – unikatowy składnik, który wspomaga zachowanie stanu spokoju, poprzez zmniejszenie pobudzenia
  • Ekstrakt z liści melisy lekarskiej przyczynia się do uzyskania optymalnego odprężenia, pomaga zmniejszyć napięcie, uspokaja.

 

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (133 głosów, średnia: 4,46 z 5)
zapisuję głos...