Jak uwieść faceta wyglądem ?

Przeżywasz właśnie czas intensywnego randkowania a kolejne pierwsze randki stają się twoją codziennością? Ewentualnie szukasz pomysłu, jak odzyskać faceta po rozstaniu ? Podejrzewamy, że jednym z problemów, które Cię nurtują może być znalezienie odpowiedzi na pytanie: Jak uwieść faceta wyglądem ? Jak nie irytować mężczyzny swoim zachowaniem?  Czy wiesz, że mężczyźni potrzebują ułamków sekund, by ocenić Twoją atrakcyjność? Ty podejmujesz decyzję o zaangażowaniu się w związek na podstawie obserwacji zachowania, przyszłej zdolności do zapewnienia opieki rodzinie. Wygląd nie ma tu decydującego znaczenia. Mężczyzna zaś – według badaczy – w ciągu kilkunastu milisekund oszacuje wygląd kobiety i od razu widać czy facet flirtuje z Tobą czy jest po prostu grzecznie zainteresowany.  Jest to uwarunkowane genetycznie i to element męskiego instynktu przetrwania. Atrakcyjna kobieta jest uznawana za bardziej płodną – jest więc dobrą bazą do przekazania męskiej puli genetycznej.

Jak uwieść faceta wyglądem _ 3 piękne kobiety

fot. http://www.fotosesje.szczecin.pl/

Cóż, trzeba zatem postarać się, by ów męski instynkt przetrwania wskazał wskazał właśnie nas. Jak to zrobić? Na następnych stronach znajdziecie kilka podpowiedzi, co przyciąga facetów w wyglądzie kobiety, na co zwracają największą uwagę.

Jak uwieść faceta wyglądem ? – PIĘKNE USTA

Badacze Manchester University odkryli, że usta są najbardziej atrakcyjną cechą fizyczną kobiety. Kiedy pomyślisz o tym, że Angelina Jolie czy Scarlett Johansson są uznawane za jedne z najbardziej pożądanych kobiet na świcie – a ich usta są znakiem rozpoznawczym, zgodzisz się z opinią badaczy.

O ile usta Angeliny Jolie mogą budzić kontrowersje – jako zbyt duże i charakterystyczne, to usta Scarlett Johansson są postrzegane jako bardziej zmysłowe. – a ich kształt nie jest przesadzony. Czy zgadzacie się z tą opinią?

Dodatkowo – jeśli chodzi o kolor, to męski wzrok przyciągają usta pomalowane na różowo i czerwono. Czyli maszerujemy do sklepu i jeśli naszym zadaniem jest przyciągnięcie męskiej uwagi, to żegnamy pomadki w kolorze nude i wybieramy czerwone szminki. Jak widać to działa!

 

Jak uwieść faceta wyglądem?  KONTAKT WZROKOWY

Jak uwieść faceta wyglądem

fot. pixabay.com

Zapomnij o znanej maksymie, że  oczy są  oknem duszy. Zastąp ją stwierdzeniem, że są to również drzwi do utrzymania uwagi kochanka. Okazuje się, że twoje źrenice rozszerzają się, jeśli jesteś podekscytowana i podniecona drugą osobą. Twój partner to natychmiast zauważy. Badania dowiodły, że osoby z powiększonymi źrenicami wydają się bardziej atrakcyjne.

 

Jak uwieść faceta wyglądem – ZĘBY JAK PEREŁKI

Jak uwieść faceta wyglądem

Niby jest to banał, ale warto raz jeszcze powtórzyć – mężczyźni zwracają uwagę na zęby. Proste, białe zęby są bardziej atrakcyjne – niż te w odcieniu żółtawym, nie mówiąc już o widocznych ubytkach czy krzywym zgryzie. Nie będziemy rozpisywać się o szczoteczkach, niciach dentystycznych i regularnych odwiedzać u dentysty. Byłybyście jednak zaskoczone, jak wiele osób nie potrafi utrzymać higieny jamy ustnej. Białe zęby to jeden z tych podświadomych sygnałów świadczących o naszym zdrowiu i płodności!

Co przyciąga mężczyzn w wyglądzie kobiet – UŚMIECH

Co przyciąga mężczyzn w wyglądzie kobiet

fot. pixabay.com

Kiedy mówimy uśmiechając się, nasza twarz przybiera przyjazny, sympatyczny wyraz. To zawsze przyciąga ludzi do ciebie – także mężczyzn w „randkowej sytuacji”.  Mężczyźni lubią pogodne, zadowolone z siebie kobiety.

Nie strzelaj więc przysłowiowego focha i nie miej obrażonej na cały świat miny! Zła strategia – to nie zwróci na Ciebie uwagi.

Co przyciąga mężczyzn w wyglądzie kobiet – DNI PŁODNE!

Co przyciąga mężczyzn w wyglądzie kobiet

fot. pixabay.com

Czy wiesz, że wraz ze zmianą cyklu, zmienia się lekko także Twój wygląd? Jesteś najbardziej atrakcyjna podczas swoich dni płodnych, gdy organizm produkuje najwięcej estrogenów. Ma to wpływ miedzy innymi na wygląd ust – które stają się pełniejsze, gładszą cerę i większe piersi. Wysoki poziom estrogenów rozszerza źrenice i powoduje, że usta posiadają bardziej nasycony kolor.

W czasie dni płodnych zmienia się także twój naturalny zapach, co jest wyczuwane przez płeć przeciwną. Ty sama zaś dzięki estrogenom czujesz się bardziej atrakcyjna – chętnej więc podejmujesz zabawę we flirt, sięgasz po seksowne ubrania.

 

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (252 głosów, średnia: 4,65 z 5)
zapisuję głos...