Co oznaczają Jego pocałunki? Sprawdź to!

Długie pocałunki w romantycznej scenerii parku zacienionego rozłożystymi drzewami, niezdecydowane lub niepewne pożegnalne całusy, które zdają się oznaczać coś więcej, przyjacielskie cmoknięcia na powitanie… W morzu buziaków, całusów i pocałunków naprawdę łatwo się zagubić! Jeśli i Ty masz problem z interpretacją tego, co oznaczają Jego pocałunki, to zamiast wertować różne horoskopy miłosne –  przeczytaj nasz krótki przewodnik po świecie spotkań dwóch par ust!

co oznaczają jego pocałunki

źródło zdjęcia: www.pixabay.com

Co oznaczają Jego pocałunki? Sprawdź to!

 

1. Delikatne cmoknięcie w policzek „na przywitanie” lub „pożegnanie”

To rodzaj niewinnego pocałunku, którym chętnie wymieniamy się w gronie przyjaciół i dobrych znajomych. Czy rzeczywiście jest on jednak tak niewinny, na jaki wygląda? Jeżeli do tej pory nigdy nie witałaś się tak akurat z Nim, a teraz „korzystając z okazji” i faktu, że grupa, z którą przebywa okazuje Ci sympatię właśnie w taki sposób, On cmoka Cię w policzek lub usta, to może być znak, że chciałby rozwinąć tę znajomość i się do Ciebie zbliżyć. Podobna sytuacja ma prawdopodobnie miejsce także wtedy, gdy dopiero się poznaliście, a mężczyzna już próbuje skraść Ci całusa w policzek. Ale UWAGA, ten mechanizm działa też w drugą stronę – chłopak, który jest bardziej wycofany, a któremu na Tobie zależy, zachowa się odwrotnie do innych i zamiast „niezobowiązujących pocałunków” dawanych Ci w jego obecności przez przyjaciół, poda Ci rękę lub delikatnie przytuli.

 

2. Długi pocałunek z zamkniętymi ustami

To znak, że mężczyzna pożąda Cię i chciałby posunąć się dalej, ale wie, że Wasza znajomość nie osiągnęła jeszcze takiego etapu zaawansowania. Świadczy to również o tym, że żywi do Ciebie szacunek i liczy na coś więcej niż tylko na krótką miłosną przygodę, lecz jest gotów poczekać i nadal Cię zdobywać.

3. Głęboki pocałunek z języczkiem

To najbardziej popularny rodzaj pocałunku wśród zakochanych już w sobie par. Często rozpoczyna grę wstępną i sprawia, że endorfiny uderzają obojgu do głowy z pełną mocą. Delikatny, oparty na muskaniu się końcówkami języków świadczy o pożądaniu połączonym z chęcią dzielenia się przyjemnością i zapewnienia komfortu także drugiej stronie. Gwałtowny, bardziej agresywny, „pożerający” Cię i narzucający tempo może świadczyć o egoizmie i zachłanności całującego Cię mężczyzny. Jeśli zaś dodatkowo inicjowany jest przez partnera w taki sposób, że odchyla Cię on do siebie, w momencie gdy stoisz do niego tyłem lub bokiem i znienacka całuje, to znak, że Twój mężczyzna nie liczy się z Twoim zdaniem i chciałby dominować w związku.

 

Co oznaczają Jego pocałunki? Sprawdź to!

4. Spontaniczny pocałunek w miejscu publicznym

To bardzo dobry sygnał, pokazujący, że Twój chłopak nie tylko nie wstydzi się przed nikim łączącej Was więzi, ale wręcz pragnie oznajmić o niej całemu światu! Jeśli do tego pocałunek jest namiętny, niewymuszony sytuacją i poprzedza go długie spojrzenie w oczy, wygrałaś los na loterii!

5. Pocałunek z przygryzaniem

Jeżeli natomiast Twój partner często przygryza lekko Twoje wargi w trakcie pocałunku, to może oznaczać, że jest lekkoduchem, który nie traktuje niczego przesadnie poważnie, a od zobowiązujących długich związków woli dobrą zabawę. Jego życiowe motto brzmi „Carpe diem!”

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (191 głosów, średnia: 4,71 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
  1. martucha180  2 marca 2017 21:28

    🙂

    Odpowiedz
  2. Aromer0209  3 marca 2017 10:23

    Każda miłość jest inna i tak samo każdy pocałunek 😉

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany