Co mówi o Tobie kolor oczu? Poznaj swoje zwierciadło duszy…

Wróżenie z koloru oczu ma swoje naukowe podstawy. Barwę tęczówki warunkują bowiem te same geny, które odpowiadają za cechy osobowości. Zajrzyj więc głęboko w spojrzenie kogoś, kogo „masz na oku”, sprawdź szczerość intencji twoich znajomych. Wróżka Fortunata podpowiada na co zwrócić szczególną uwagę. Sprawdź, co mówi kolor oczu

Spis treści:

źródło: www.pixabay.com

Co mówi kolor oczu? Poznaj swoje zwierciadło duszy…

Mówi się, że oczy są zwierciadłem duszy. To prawda. Każda z nas ma wyjątkowe spojrzenie, w którym ukryte są wszystkie cechy naszego charakteru. Co mówi o tobie oraz o twoim partnerze, przyjaciołach i rodzinie przeszywająca zieleń, brąz, niebieski albo czarny? Wróżka Fortunata spojrzała głęboko w wiele oczu, a wszystko co wyczytała znajdziecie w poniższym artykule. Być może odkryjecie coś zaskakującego, o czym do tej pory nie miałyście pojęcia… Przekonajcie się co mówią oczy!

Oczy niebieskie – życie królewskie

Znana wszystkim rymowanka mówi, że oczy niebieskie, to „życie królewskie”. Jednak samo posiadanie tęczówek o takim zabarwieniu nie wróży sukcesu. Warto jednak pamiętać, że predyspozycje ku temu są ogromne. Posiadacze tego koloru oczu są bowiem silne psychicznie, odważne i zdeterminowane, a poza tym to doskonali stratedzy. Dodatkowo cechuje ich kreatywność, czym miedzy innymi zjednują sobie sympatię u innych, zaraz po wrodzonym sympatycznym usposobieniu. Mimo to niebieskoocy często mają problem ze stworzeniem trwałego związku. Z ostrożności rezygnują z wielu prób.

Idealny partner?

Niebieskookie najlepiej dogadują się z osobami o ciemnych tęczówkach, a najgorzej z właścicielami kocich oczu. Poznałaś kogoś kto również czaruje królewskim spojrzeniem? Pamiętaj, że spotykają się silne osobowości i wyłącznie wzajemne ustępstwa wróżą wam sukces. Gdy jednak nauczycie się siebie nawzajem i zgodzicie się, by jedno z was w związku dominowało (nawet nieznacznie), to oznacza długą i piękną relację.

Oczy zielone i szare – urodzeni samarytanie

źródło: www.pixabay.com

Pomoc innym, a nawet poświęcenie dla drugiego człowieka masz we krwi. Dogadujesz się z ludźmi, bo jesteś szczera,  otwarta, a zarazem wrażliwa. Te cechy sprawiają, że potrafisz wsłuchać się w każdego, kto tylko potrzebuje rozmowy. Jesteś dobrym przyjacielem i partnerem. Nigdy nie zapominasz też o rodzinie, a wszelkie związane z nią wartości stawiasz zawsze na piedestale. Twój związek będzie trwały, bo oparty na solidnych fundamentach. Potrafisz go zbudować z nawet najbardziej wymagającym partnerem, m.in. dlatego, że wiesz, kiedy warto pójść na ustępstwa.

Idealny partner?

Stawiaj na relację z partnerem o tym samym kolorze oczu. Gdy wasze dobre charaktery się spotkają, możecie liczyć na solidne fundamenty związku, albowiem zbudujecie go na wzajemnym wsparciu i zrozumieniu. Ale uda się też z brązowookim i niebieskookim. Tutaj jednak będziesz musiała wykazać się większym zrozumieniem i cierpliwością. Potrafisz to jednak lepiej niż ktokolwiek inny.

Oczy czarne lub piwne – życie dziwne

źródło: www.pixabay.com

„Oczy piwne, życie dziwne”? Zależy jak to interpretować… Pewne jest natomiast, że właścicielki oczu brązowych, piwnych i czarnych nie mogą narzekać w życiu na nudę i brak spontaniczności. To osoby powszechnie lubiane i zaradne. Gdy coś się dzieje, nie czekają biernie na rozwój wydarzeń. Ktoś potrzebuje rozmowy? Wówczas służą dobrą radą. A tych, podobnie jak innych życiowych pomysłów nigdy ciemnookim nie brakuje. Czasem jednak bywają zmęczone swoją aktywnością i zdarza im się ponarzekać. Na szczęście to nieczęste zjawisko, do którego otoczenie właścicielek ciemnych oczu zdążyło już przywyknąć.

Idealny partner?

Najlepiej wróży związek z partnerem, który ma podobny do ciebie kolor oczu. Podobieństwo takich charakterów z pewnością nie będzie przeszkodą. Stworzycie relację pełną wzajemnego zaufania i szacunku. O taką nie będzie też trudno z zielonookim, choć tu bardziej wyczuwalny będzie constans niż przysłowiowe fajerwerki. Nie oznacza to oczywiście, że w takim związku nie będziesz szczęśliwa. Takie wątpliwości możesz mieć za to wchodząc w relację z właścicielami oczu niebieskich. Chyba, że okażesz cierpliwość i ulegniesz nieco jego władczemu charakterowi.

 

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (152 głosów, średnia: 4,52 z 5)
zapisuję głos...