Co mówi o Tobie Twój numer telefonu? Wcale nie jest przypadkowy!

Numerologia to wielka zagadka świata mistyki. Mogłoby się wydawać, że kilka cyfr ustawionych w takiej czy innej sekwencji nie może mieć żadnej mocy sprawczej ani wysyłać nam jakichkolwiek wskazówek. A jednak praktyka pokazuje, że cyfry wchodzące w skład naszej daty urodzenia czy wyznaczające przełomowe momenty w historii zdają się łączyć ciekawe zależności. Nawet numer telefonu nadany nam przez operatora może nie być zupełnym przypadkiem, lecz zawierać sygnał wysyłany nam przez nadprzyrodzone siły. Jesteście ciekawe, jakie niesie przesłanie? Sprawdźcie!

Co mówi o Tobie Twój numer telefonu? Nasza astrologiczna konsultantka, Fortunata, postanowiła w tym tygodniu przeniknąć arkana numerologii, by odpowiedzieć na to pytanie. Sprawdź, jaką jesteś liczbą, dodając do siebie wszystkie cyfry, składające się na Twój numer, aż do uzyskania pojedynczej cyferki!

Co mówi o Tobie Twój numer telefonu

www.pixabay.com

Co mówi o Tobie Twój numer telefonu? Wcale nie jest przypadkowy!

 

Jedynka

co mówi o tobie twój numer telefonu

giphy.com

Telefoniczne Jedynki to osoby, które kochają grać wszędzie pierwsze skrzypce. Nawet jeśli za ich ambicjami i skłonnością do zajmowania pierwszego planu nie idzie wybitny talent, potrafią tak zakręcić się wokół swoich spraw, że robią zawrotną karierę. Pomaga im w tym zapewne fakt, że są pewne siebie i zawsze starają się przeforsować swoje zdanie. Otoczenie uwielbia grzać się w blasku ich chwały, dlatego Jedynki mają wielu osobistych „satelitów”.

Dwójka

telefon

giphy.com

Co mówi o Tobie Twój numer telefonu, który po zsumowaniu daje cyfrę 2? Przede wszystkim wskazuje na osobę rodzinną, troskliwą, empatyczną i emocjonalną. Taką, której telefon dzwoni naprawdę często, bo potrafi być oddanym przyjacielem. Dwójki chętnie opiekują się innymi, dlatego zwykle wybierają zawody, pozwalające przekierować ich energię na osoby słabsze, wymagające pomocy i wsparcia.

Trójka

Co mówi o Tobie Twój numer telefonu

giphy.com

Telefoniczna Trójka to wielka indywidualność. Ekscentryzm to jej drugie imię, a styl, który tworzy uważa się za wyjątkowo trudny do odwzorowania. Jest przy tym przebojowa, odważna i bezkompromisowa. Chadza własnymi ścieżkami, choć nie oznacza to, że lekceważy innych, czy też ich nie zauważa. Po prostu ma swój własny świat.

 

Czwórka

co mówi o tobie twój numer telefonu

giphy.com

Telefoniczne Czwórki to nietuzinkowe osoby, których pomysły wielu osobom wydają się iście szalone. Nigdy nie można przewidzieć, co zrobią i nad jakimi planami aktualnie pracują. Na szczęście niezależnie od tego, w co się wpakują, ostatecznie i tak spadają na cztery łapy. Otwarty umysł i obycie na wielu gruntach czynią z nich wyjątkowo towarzyskie i lubiane osoby, które sprawdzają się w roli organizatorów imprez i rozmaitych dużych przedsięwzięć.

Piątka

dzwonić

giphy.com

Piątki to osoby niemal przyssane do telefonów, a to dlatego, że każdy chce mieć z nimi kontakt. Popularne i lubiane uchodzą za autorytety, które warto prosić o poradę. Są zdecydowanie najbardziej poważane w swoim otoczeniu, dzięki czemu nigdy nie narzekają na samotność czy nudę. Czasami powinny jednak przejść na trochę w tryb offline i pożyć w odosobnieniu, ciesząc się małymi prywatnymi szczęściami.

Szóstka

co mówi o tobie twój numer telefonu

giphy.com

Telefoniczne Szóstki to urodzone flirciary. Nie mogą opędzić się od zalotników, a ich komórki nigdy nie przestają dzwonić. Nie da się zaprzeczyć, że Szóstki są na swój sposób wyjątkowe i często są zmuszone odrzucać adoracje niechcianych wielbicieli. Zdarza im się jednak wchodzić w przelotne flirty dla czystej radości, zabawy i satysfakcji. Co poradzą na to, że wszyscy się w nich zakochują?

 

Siódemka

numer

giphy.com

Telefoniczne Siódemki to marzyciele, którzy zawsze unoszą się parę centymetrów nad chodnikiem. Mają bogate życie wewnętrzne i pogłębioną duchowość. Co ciekawe, nie brakuje im jednak przy tym życiowej mądrości, inteligencji i skrupulatności. Świetnie sprawdzą się w odpowiedzialnych zawodach z dziedziny medycyny, bo bystry umysł i wielka wrażliwość czynią z nich empatyczne osoby zaangażowane w pomoc innym.

 

Ósemka

dzwonienie

giphy.com

Co mówi o Tobie Twój numer telefonu, który po dodaniu wszystkich cyfr daje Ósemkę? Niestety wskazuje przede wszystkim na fakt, iż Twoje życie nie jest lekkie, gdyż czujesz się obarczona odpowiedzialnością za swoich najbliższych. Nieustannie wszystkim doradzasz i matkujesz. Wyciągasz z kłopotów największe życiowe fajtłapy, wkładając w to wiele energii i zaangażowania. Może już czas pomyśleć o sobie?

 

Dziewiątka

co mówi o tobie twój numer telefonu

giphy.com

Telefoniczne Dziewiątki to prawdziwe pędziwiatry, które nigdzie nie zagrzeją długo miejsca. Kochają zmiany, bo szybko poddają się znudzeniu. W nieustannej pogoni za wrażeniami, są gotowe zmieniać zawody i przechodzić z jednego związku w kolejny. Jeśli więc naprawdę zamierzasz do nich dzwonić, przygotuj sobie ciekawą historyjkę albo przynajmniej żartuj. Inaczej prędko znajdą wymówkę, by się pożegnać.

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (108 głosów, średnia: 4,67 z 5)
zapisuję głos...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany