Co każdy facet chce usłyszeć w łóżku?

Podobno mężczyźni zakochują się oczami, a kobiety uszami. Dlatego jesteśmy wrażliwe na wyszukane komplementy i błyskotliwe teksty na podryw. W łóżku jednak warto przełamać się i stać się nieco  bardziej rozmowną dla podgrzania atmosfery. Co każdy facet chce usłyszeć w łóżku?

randka

fot. Look studio, freepik

Co każdy facet chce usłyszeć w łóżku? – Swoje imię

Jedną z metod podrywania i okazywania zainteresowania druga osoba jest wypowiadanie jej imienia i zwracanie się do niej po imieniu. Nic dziwnego – lubimy jego brzmienie i lubimy gdy ktoś je wypowiada. Sytuacja ta znacznie nasila się w łóżku. Szczególnie mężczyźni lubią gdy w trakcie pieszczot i zbliżenia kobieta wypowiada ich imię w towarzystwie westchnień i krzyków.

Co każdy facet chce usłyszeć w łóżku? – Jakie są Twoje fantazje

Mężczyzna chce, by kobieta mówiła mu o swoich fantazjach. nie tylko tych wielkich, ale też o wszystkich zachciankach jakie ma w łóżku w trakcie uprawiania seksu. Niektórzy są zachwyceni, gdy kobieta dokładnie ich instruuje w jaki sposób mogą sprawić jej przyjemność, dlatego nie bój mówić się o tym na co masz ochotę – jego to kręci!

Co każdy facet chce usłyszeć w łóżku? – Świntuszenie

Niegrzeczne słowa, specjalne określenia na różne czynności i części ciała. Mówienie na co ma się ochotę i co takiego zrobi się dla partnera. Zarówno mężczyźni jak i kobiety są podatni na słowa, te wprawiają ich w silniejsze podniecenie.

Co każdy facet chce usłyszeć w łóżku? – Ochy i achy

A gdy już to podniecenie sięga zenitu z przyjemnością słuchają tego, co wyrwie się z kobiecych ust.  Wszelkie pojękiwania, ochy i achy są jak najbardziej mile słyszane. W końcu każdy mężczyzna lubi wiedzieć, że jego wysiłki nie idą na marne. Dlatego jeśli masz jakieś opory przed okazywaniem tego jak Ci przyjemnie – porzuć je i baw się dobrze!

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (160 głosów, średnia: 4,61 z 5)
zapisuję głos...