Co czyni Cię wyjątkową osobą ?

 Jedynym sposobem, na to, by osiągnąć w życiu szczęście jest umiejętność cieszenia się sobą. Pokochanie siebie stanowi początek drogi do stworzenia udanego związku, nawiązania przyjaźni, czy założenia szczęśliwej rodziny. Postaramy się nieco przybliżyć Wam te cele przedstawiając to, co czyni Cię wyjątkową osobą!

Co czyni Cię wyjątkową osobą

Co czyni Cię wyjątkową osobą ? – Oczy

Nie tylko kolor Twoich oczu czyni Cię wyjątkową. To, co czyni Cie niepowtarzalną to wygląd Twojej tęczówki, która umożliwia dokładniejszą identyfikację, niż linie papilarne!

Jak mówi stare przysłowie oczy są zwierciadłem duszy. Dzięki nim, nawet jeśli nie znamy danej osoby jesteśmy w stanie rozpoznać w jakim jest nastroju.

Jeśli miałyście okazję oglądać American Psycho, to ciekawostką jest iż Christian Bale szukając inspiracji do stworzenia swojej postaci inspirował się Tomem Cruisem podczas wywiadu z Oprah Winfrey. Bale twierdzi, że pomimo tego, iż aktor uśmiechał się i jego mimika była bardzo żywa, oczy pozostawały niewzruszone.

Co czyni Cię wyjątkową osobą ? – Śmiech

Twój śmiech jest jedną z tych rzeczy, która wyróżnia Cię na tle innych osób. Nawet jeśli nie lubisz za bardzo swojego śmiechu, to weź pod uwagę, że nikt inny nie robi tego w dokładnie ten sam sposób. Śmiech jest jedną z naszych cech, która zwraca uwagę innych osób. Powinnaś być dumna z tego, że tka piękna umiejętność czyni Cię niepowtarzalną!

Co czyni Cię wyjątkową osobą ? – Głos

Zrozumienie, jak Twój głos brzmi tak naprawdę, jest bardzo trudne. Rzadko kiedy mamy okazję słyszeć własny głos, a kiedy już nam się to przytrafi, często z początku nie zdajemy sobie sprawy, że to właśnie my! Przysłuchiwanie się sobie jest bardzo dziwnym uczuciem, zazwyczaj wydaje nam się, że brzmimy zupełnie inaczej. Jest to powód, dla którego tylko osoby postronne mogą oceniać jego brzmienie. Najprzyjemniejsze są dla nas głosy osób, które są nam bliskie, podobnie Twój głos będzie przyjemny dla osób, którym na Tobie zależy.

Pomimo tego, że mężczyźni nie są tak wrażliwi na zmianę intonacji, nasz głos nie jest im obojętny. Kobiety są uczulone na brzmienie głosu i ładunek emocjonalny, jaki ze sobą niesie ponieważ tego, nauczyła nas ewolucja. To na nas spadał obowiązek opiekowania się dziećmi jeszcze wtedy, gdy same nie potrafią zakomunikować nam o swoich potrzebach. Dlatego nasza inteligencja emocjonalna jest znacznie lepiej rozwinięta niż u mężczyzn, potrafimy dzięki zwykłemu pomrukowi malucha wywnioskować czy jest zadowolone, czy czegoś potrzebuje.

Co czyni Cię wyjątkową osobą ? – Skóra

Bez względu na to, jaki masz odcień skóry, jest wiele powodów by być z niego dumną. Twoja skóra czyni Cię niepowtarzalną! Wszystkie Twoje znamiona, blizny, zmarszczki, czy piegi stanowią to, co odróżnia Cię od innych i czyni wyjątkową.

Wiele kobiet stara się pozbyć piegów, czy zakryć małe blizny, jednak, to co się z nimi wiąże to niesamowita historia Twojego życia. Piegi, pieprzyki, blizny występują czasem w miejscach, które na ogół są zakryte – wielką frajdą dla Twojego partnera może być ich odkrywanie!

Co czyni Cię wyjątkową osobą ? – Kolczyki i tatuaże

Zdarza się, że niektórzy z nas starają się wyróżnić z tłumu i ozdabiają swoje ciało tatuażami, kolczykami, czy poddają skaryfikacji. Są to kolejne sposoby na  to, by uczynić swoje ciało jeszcze bardziej wyjątkowym. Wszystko zależy od Ciebie!

Być może nie posiadasz ciała top modelki, ale z pewnością różnisz się od innych. To, co Cię wyróżnia, to Twoje ciało, jest wyjątkowe i naturalnie piękne. Naucz się doceniać je, dbać o nie, bądź z niego dumna!

Czy należysz do osób, które są zadowolone ze swojego wyglądu? Może posiadasz cechy, z których jesteś szczególnie dumna?

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (178 głosów, średnia: 4,70 z 5)
zapisuję głos...