CLICK FASHION – kolekcja wiosna-lato 2012 we współpracy z Art. Color Ballet

Jak połączyć kolory z muzyką, materiały z tańcem i kobiecy styl z nowymi trendami? Na to pytanie odpowiada marka Click Fashion, która do sesji promującej kolekcję wiosna – lato 2012 zaprosiła Art Color Ballet – zespół profesjonalnych tancerzy, akrobatów i plastyków. Dzięki tej współpracy zdjęcia wykorzystują elementy baletu, muzyki i malarstwa z dużym naciskiem na bodypainting w który Art Color Ballet również się specjalizuje.

CLICK FASION wiosna-lato 2012

Czym natomiast Click Fashion zachwyca w tym sezonie? Przede wszystkim odważnymi stylizacjami, których znakiem rozpoznawczym są nasycone kolory, delikatne materiały oraz ciekawe desenie. Dodatkowo stawia na intensywną paletą barw – pojawiają się mocne czerwienie, fiolety, żółcie, ale i łagodne nuty szarości i beżu. Nie zabrakło bardzo modnych motywów kwiatowych i marynarskich pasków. Wszystko to w połączeniu z lekkimi i delikatnymi materiałami – szyfonem, bawełną, jerseyem i bardzo kobiecymi i wygodnymi krojami.

CLICK FASION wiosna-lato 2012

CLICK FASION wiosna-lato 2012

Połączenie tego ze stylowymi dodatkami sprawi, że tegoroczna wiosna na pewno nie będzie nudna, a każda miłośniczka mody nie będzie mogła przejść obojętnie obok sklepowej wystawy marki Click Fashion.

CLICK FASION wiosna-lato 2012

CLICK FASION wiosna-lato 2012

Modelki: Renata Skobo, Agata Glenc

Zdjęcia: Sylwia Boryczko

Body painting: Agnieszka Glinska


Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (118 głosów, średnia: 4,60 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
  1. m258  7 maja 2012 08:05

    bardzo odważne ale i inspirujące

    Odpowiedz
  2. mama_kazala  11 czerwca 2015 10:37

    WOW, te zdjęcia – nie mogłam wzroku oderwać!

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany