Kolor roku 2020 Classic Blue w dwóch eleganckich stylizacjach

Pantone Color Institute wybrał kolory roku 2020 – jest nim Classic Blue. To kolor, który według psychologów budzi zaufanie oraz buduje lojalność. Ma nas wprowadzić w nową erę, dając nadzieję na jaśniejszą przyszłość. Widoczny na wielu modowych wybiegach zachwyca spokojną tonacją i klasyczną elegancją.

Pierwsza wyróżniona stylizacja bazuje na dostojnym niebieskim. Prosty i elegancki kombinezon przywodzi nam na myśl solidną i godną zaufania osobę. Jego barwa koi nasze oczy zmęczone  natłokiem napływających zewsząd obrazów. Obrazu dopełnia kamizelka ze sztucznego futerka wraz ze srebrnymi szpilkami i dyskretną torebką, będącą kwintesencją światowych trendów. 

Stylizacja Dnia numer 1 autorstwa Weronikaa2. Gratulujemy!

 

W drugiej stylizacji Classic Blue spełnia funkcję łagodzącą efektowność oryginalnej sukienki z rękawami zwieńczonymi falbanami. Szykowny płaszcz złamany jest niebanalną torebką w różnych odcieniach różu. Zgrabne botki na szpilkach i gustowny naszyjnik stanowią dopełnienie płaszcza, tworząc przy tym spójną całość.

Stylizacja Dnia numer 2 autorstwa Eli. Gratulujemy!

 

Zaglądamy do inspiruj.net i Waszych stylizacyjnych pomysłów! Staramy się wybrać jedną lub dwie stylizacje, które zyskały nasze największe uznanie. Ich autorki otrzymują 250 punktów na swoje konta, a także możliwość wzięcia udziału w aukcji przeznaczonej tylko dla laureatek Stylizacji Dnia (Stylizacja Dnia oznaczona jest w formie grafiki jako Trendy Dnia). Aukcje specjalne są oczywiście zawsze oznaczone i opisane. Uwaga: przy każdej takiej aukcji bierzemy pod uwagę tylko laureatki roku 2018 i 2019. Aby ułatwić Wam zadanie proponujemy nasze własne tematy, raz na tydzień lub dwa, w formie hasztagu. Jeśli chcecie zgłosić swoją stylizację do rywalizacji, do jej tytułu koniecznie dodajcie odpowiedni hasztag. Stylizacje tworzymy zawsze na https://inspiruj.net/.

A oto hasztagi na ten tydzień:

#studniówka2020

#szal

#karnawał

#typurodyPaniZima

Uwaga!!! Wprowadzamy nową zasadę! Jeżeli wybrana i pokazana przez nas na stronie lub fanpage’u stylizacja będzie skomponowana z minimum trzech rzeczy dostępnych aktualnie w sklepie (tj. posiadających przycisk „do sklepu”), wyróżniona Inspirantka/Inspirantki otrzyma nie 250, a 500 punktów! Zasada obowiązuje do odwołania.

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (73 głosów, średnia: 4,44 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
 1. Hidari11  4 stycznia 2020 08:01

  Czy mogłabym prosić o wytłumaczenie tego oznakowania rzeczy, które można kupić, z informacją „do sklepu”? Gdzie to się znajduje?

  Odpowiedz
  • Eli  4 stycznia 2020 13:48

   Jeśli chcesz dowiedzieć się, czy dany artykuł jest dostępny w sklepie, możesz to sprawdzić w zakładce „przedmioty” na stronie inspiruj.net. Po otwarciu linku pod produktem („Zobacz w sklepie”/ „Okazja! Zobacz w sklepie”) zostaniesz przekierowania do strony, na której można go kupić. Bezpośrednie kliknięcie na przedmiot umożliwia z kolei np. utworzenie z nim stylizacji, dodanie go do listy ulubionych przedmiotów itp. Po kliknięciu zielonego „przycisku” pod artykułem można również zobaczyć go w sklepie.
   Mam nadzieję, że moja odpowiedź będzie pomocna. 😉
   Pozdrawiam! 😉

   Odpowiedz
   • Hidari11  5 stycznia 2020 17:53

    Dziękuję bardzo za pomoc! Udało mi się dzięki niej znaleźć zielony przycisk z napisem.
    Pozdrawiam również 🙂

    Odpowiedz
 2. Weronika  7 stycznia 2020 16:42

  Bardzo dziękuję za wyróżnienie 🙂

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany