Okaż Ciepłe Serce w najmroźniejsze dni zimy! Wesprzyj akcję szycia kurtko-śpiworów dla bezdomnych prowadzoną przez VOLCANO i Fundację Skarbowości Jana Pawła II!

W Polsce na ulicy żyje ponad 30 000 osób. Każdego roku prawie 100 z nich zamarza, a zagrożonych niebezpiecznym działaniem zimna jest dużo więcej. By pomóc ratować życie ludzi, którym los nie szczędził goryczy, marka VOLCANO we współpracy z Fundacją Skarbowości Jana Pawła II stworzyła długofalowy projekt Ciepłe Serce, w ramach którego tylko w tym roku planuje uszyć 1100 innowacyjnych kurtko-śpiworów dla bezdomnych. Poznaj kulisy przedsięwzięcia i sprawdź, jak możesz pomóc właśnie teraz, gdy temperatury za oknami zaczęły gwałtownie spadać!

ciepłe serce

źródło: www.pixabay.com

Okaż Ciepłe Serce w najmroźniejsze dni zimy! Wesprzyj akcję szycia kurtko-śpiworów dla bezdomnych prowadzoną przez VOLCANO i Fundację Skarbowości Jana Pawła II!

Pomysłodawczynią akcji Ciepłe Serce jest Natasza Cazac z działu kreatywnego VOLCANO, którą zainspirował podobny projekt z Holandii. Wolontariusze rozdawali tam ludziom pozbawionym dachu nad głową i nadziei, ciepłe kurtko-śpiwory idealne na trudny, zimowy czas. Dzięki jej inicjatywie w zespole Volcano zrodził się pomysł, aby wykorzystać doświadczenie marki w produkcji kurtek oraz poświęcić własny czas i środki na pomoc potrzebującym w Polsce. Tak powstała idea akcji Cieple Serce, która swą mocą zaraziła wszystkich w Volcano. Teraz marka ma nadzieję, że inicjatywą zarazi także swoich klientów i miłośników, przyczyniając się do produkcji jak największej ilości komfortowych kurtko-śpiworów dla bezdomnych!

 

 

Akcja Ciepłe Serce jest prostym darem serca.

Teraz i Twoje wsparcie pomoże zespołowi VOLCANO szyć kombinezony i szerzyć ciepło.

 

Projekt możesz wspierać przekazując dowolną darowiznę on-line

 

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (108 głosów, średnia: 3,92 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
  1. Skosa Sandra  8 października 2019 07:45

    Przydatna akcja.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany