Ciepła i stylowa kolekcja Ochnik zima 2015/2016

Nie można wyobrazić sobie zimy bez ciepłych kurtek. Tym razem chcemy Wam przedstawić modne, stylowe i ciepłe propozycje z kolekcji Ochnik zima 2015/2016 dla Niej i dla Niego.

 Ochnik zima 2015 2016

Moda czy komfort – oto jest pytanie, którego nie muszą sobie zadawać miłośnicy wygodnych i jednocześnie super modnych puchówek. Jeszcze niedawno traktowane przez ”świat wielkiej mody” z przymrużeniem oka jako bezkształtne, pozbawione stylu, napompowane twory, dzisiaj „puchówki” zdobywają wybiegi i zajmują czołowe miejsca wśród zimowych propozycji uznanych marek. Kurtki, które przebyły długą drogę wiodącą od himalajskich szczytów przez narciarskie stoki po wybiegi mody i ulice miast, znalazły swoje miejsce również w najnowszej kolekcji OCHNIK. Wyraźnie zaakcentowana i znacząco rozbudowana linia tekstylnej odzieży puchowej, stanowi ciekawą alternatywę dla zimowych okryć skórzanych – tak damskich, jak i męskich. Ciepłe, lekkie i wygodne materiałowe kurtki oraz płaszcze podbijane puchem, z kapturami wykańczanymi naturalnym futrem i skórzanymi wzmocnieniami, z powodzeniem stawią czoła mroźnej zimie.

Na szczególną uwagę z pewnością zasługuje zjawiskowo prezentująca się damska parka  w oliwkowym kolorze z wyłogami wykonanymi z rudego jenota, a także fantastyczna granatowa „puchówka” z obszernym kapturem zdobionym futrem ze srebrnego lisa.

Na  panów czekają natomiast zarówno dłuższe parki ocieplane puchem, jak i krótsze „puchówki” utrzymane w sportowym klimacie. Ceny od 599,90 zł.

Zapraszamy do galerii: Ciepła i stylowa kolekcja Ochnik zima 2015/2016

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (192 głosów, średnia: 4,47 z 5)
zapisuję głos...