Ciekawy i pełen wyzwań trening z Nike+ Training

Firma Nike zaprezentowała wczoraj nowe rozwiązanie Nike+ Training – system pomiaru efektywności treningu oparty na nowym sensorze Nike+ Pressure Sensor – umieszczone w podeszwach butów czujniki nacisku i akcelerometry poddawane są analizie przez interaktywne mobilne aplikacje. Uzyskane dane pozwalają trenować jeszcze skuteczniej i czerpać ze sportu jeszcze więcej radości.

Nike+ Training

Nike+ Training sprawia, że codzienny trening staje się przyjemnością i zabawą. Łącząc potrzebę gry z ćwiczeniami o wysokim stopniu intensywności staje się idealnym kompanem każdego dnia, przez cały rok. Prezentując porady oraz ciekawostki dotyczące treningu jednych z najlepszych sportowców świata Rafaela Nadala, Manniego Pacquiao, Allyson Felix czy Hope’a Solo, Nike+ Training daje dostęp wszystkim użytkownikom do elitarnych dotąd treningów.

Programy składają się z serii krótkich, szybkich treningów, zaprojektowanych tak, by pomóc użytkownikowi poprawić formę, szybkość oraz siłę. Każdy z treningów prezentowany jest na wyświetlaczu, dając dokładne wskazówki oraz motywację do pracy. W trakcie każdego z zadań lub wyzwań dane oraz informacje zwrotne na temat treningu dostarczane są na telefon użytkownika dzięki mobilnej aplikacji Nike+ Training. Dzienne programy mogą być tworzone na podstawie tego, jak ciężko użytkownik chce trenować a dzięki aplikacji można dzielić się każdym treningiem i tworzyć wyzwania innym użytkownikom platformy Nike+. Również statystyki z treningów można przesyłać do znajomych i porównywać je z ich wynikami lub rzucać wyzwania wszystkim uczestnikom społeczności Nike+.

Nike+ Hyper Workout

Pierwszym butem posiadającym rozwiązanie Nike+ Trianing będzie Lunar Hyper Workout+ dla kobiet oraz Lunar TR1+ dla mężczyzn.

 

Zobacz także: Nike prezentuje Nike+ FuelBand – mierzy każdy ruch

Nike+-FuelBand
Nowość specjalnie dla biegaczy – Nike LunarEclipse+ 2

Nowosc-dla-biegaczy-Nike-LunarEclipse+-2

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (224 głosów, średnia: 4,39 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
 1. Malina  29 lutego 2012 22:38

  Nike to jedna z najlepszych firm produkujących buty.
  Nie niszcza sie tak szybko i sa trwale bardzo dlugo .
  Osobiscie nosze te buty z duma

  Odpowiedz
 2. berlinka85  20 lipca 2013 08:55

  najfajniej mieć takie buty i samemu ocenić ale firma to firma

  Odpowiedz
 3. sandra  5 sierpnia 2016 11:39

  Nike to bardzo fajna sieć sportowa. Mają świetne ciuszki. Ostatnio kupiłam sobie adidasy z Nike mimo że dałam ponad 200 zł to nie żałuję, butki są bardzo wygodne, przydają się na wycieczki gdzie musisz dużo chodzić, nie obcierają nóg jak to się zdarza w niektórych tanio kupionych butach. Moim zdaniem lepiej kupić coś droższego co starczy na długi czas niż kupować nowe rzeczy co miesiąc

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany