Ciekawostki na temat łechtaczki, które warto znać!

Nazywana jest różnie. Każda para może mieć dla niej inną nazwę, ale fachowo nazywamy ją łechtaczką.  To niezwykle ważna cześć kobiecego ciała, która odpowiedzialna jest za dostarczanie nam sporej dawki przyjemności w życiu. Dzisiaj chcemy przedstawić Wam ciekawostki na temat łechtaczki, które warto znać, by nieco polepszyć seks!

Ciekawostki na temat łechtaczki – Przechodzi erekcję!

Chociaż nie jest to tak widoczna erekcja jak w przypadku męskich narządów płciowych, to zasada jest ta sama. W trakcie podniecenia staje się lepiej ukrwiona i powiększa się! Jest żeńskim odpowiednikiem prącia!

Ciekawostki na temat łechtaczki – Każda jest inna i to jest zupełnie normalne!

Każda łechtaczka, jak i każda wagina są od siebie różne. Nie ma w tym nic dziwnego i o ile nic nie sprawi Ci dyskomfortu, czy bólu wszystko jest z Tobą w porządku!

Ciekawostki na temat łechtaczki – Nie liczy się rozmiar a… odległość

Łechtaczki mają nie tylko różne kształty, ale i rozmiary. Nie jest to jednak zbyt istotne. O wiele bardziej istotna jest jej odległość od wejścia do pochwy. To wpływa na odczuwanie przyjemności podczas stosunku pochwowego. Niektóre z nas dlatego potrzebują w trakcie dodatkowej stymulacji.

Ciekawostki na temat łechtaczki – Jest większa niż mogłoby się wydawać

Zazwyczaj , gdy mówi się o łechtaczce (lub raczej gdy mówią o niej mężczyźni) mamy na myśli jedynie jej żołądź. Jeśli partner ogranicza się jedynie do tego malutkiego fragmentu warto pokazać mu atlas anatomiczny i wytłumaczyć, że niektóre łechtaczki mają rozmiar zbliżony do penisa!

Ciekawostki na temat łechtaczki – Czasami to trwa dłużej

Ktoś powiedział Ci, że wystarczy kilka minut? Jeśli był to mężczyzna, to raczej niewiele wie o kobiecym udawaniu orgazmów! Do szczytowania potrzeba nawet 20-25 minut! Niektóre kobiety potrzebują nawet dwa razy więcej czasu! I wcale nie oznacza, ze jest z nimi coś nie tak! Tak naprawdę wszystko zależy od wielu zmiennych – dnia miesiąca, nawilżenia, podniecenia, zdrowia, przyjmowanych leków, stresu…

 

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (159 głosów, średnia: 4,75 z 5)
zapisuję głos...