Ciekawe hybrydy młodzieżowe

Piękny, bezpiecznie wykonany manicure hybrydowy to coś, czym mogą cieszyć się kobiety w każdym wieku, także te mające tylko kilkanaście lat. Warto jednak wiedzieć, że paznokcie młodzieżowe będą zazwyczaj prezentowały się nieco inaczej od tych, które noszą starsze koleżanki. Nastolatki dużo bardziej lubią bowiem zazwyczaj zaszaleć ze wzorami czy kolorami. Dlatego też wśród nich absolutnym hitem są paznokcie neonowe. Czyli takie, które mocno zwracają na siebie uwagę i podkreślają wyrazisty charakter młodej osoby. Zobacz, jakie dokładnie kolory są do wyboru w ramach takich palet barwnych.

Najlepsze paznokcie hybrydowe młodzieżowe

Najlepsze marki tworzące lakiery hybrydowe mają w swoich ofertach przynajmniej kilkanaście wersji barwnych tego typu produktów. Wśród nich często jako pierwsze w oczy rzucają się soczyste pomarańcze – jaskrawe, dynamiczne, świetnie komponujące się z letnim lookiem. Równie ciekawie całe paznokcie można pomalować także żywymi odcieniami trawiastej zieleni. Ona doskonale wygląda także wtedy, gdy wykonamy nią wzorki na paznokcie młodzieżowe.

A co z pełnymi temperamentu, neonowymi czerwieniami? One są równie popularne co ich odblaskowe, różowe koleżanki. Można powiedzieć, że obie te wersje to swego rodzaju klasyka jeśli chodzi o manicure młodzieżowy, zwłaszcza ten noszony latem. Świetnie prezentują się one jako jedyny kolor na paznokciach. Choć i wtedy, gdy każdy paznokieć pomalowany jest na zupełnie inny kolor, czerwień i róż stanowią perfekcyjny dodatek kompozycyjny.

Inne dobre młodzieżowe paznokcie w odcieniach neonu to te ciemniejsze fioletowe, wprost wpadające w intensywną purpurę. Są one kompromisowym rozwiązaniem między jaskrawą wyrazistością a w miarę spokojną klasyką. Na przeciwnym krańcu skali leży natomiast neonowa, słoneczna żółcień obok której absolutnie nikt nie przejdzie obojętnie. Nawet w najchłodniejsze, zimowe dni przyniesie ona ze sobą radość wakacji spędzanych nad morzem czy jeziorem.

Gdy jednak chciałbyś jako podstawowy kolor manicure wybrać spokojniejszą barwę, nadal możesz cieszyć się mniejszymi, neonowymi akcentami zdobiącymi płytki paznokciowe. Do ich wykonania użyjesz albo wspomnianych wyżej lakierów i pędzelków do zdobień precyzyjnych, albo na przykład naklejek. To drugie rozwiązanie jest o wiele prostsze i sprawia, że Twoja ulubiona młodzieżowa stylizacja paznokci będzie wykonana szybko i perfekcyjnie. A o to właśnie przecież często chodzi. Bo kto nie chciałby błyskawicznie zadbać o swoją urodę i mieć później więcej czasu na spotkania z przyjaciółmi czy wyjście na imprezę?

 

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (1 głosów, średnia: 5,00 z 5)
zapisuję głos...