Chudnij mądrze po 40-tce z FIGURIN SLIM

Suplement diety FIGURIN SLIM powstał w odpowiedzi na potrzeby kobiet po 40. roku życia, które chcą w bezpieczny, naturalny sposób powrócić do lepszej figury – nie tylko po zimie.

Zima nie sprzyja utrzymaniu szczupłej figury. W mroźne wieczory chętnie sięgamy po kolejne, kaloryczne przekąski, znacząco powiększające nasze kształty. Jednak wraz z pierwszymi promieniami słońca obiecujemy sobie zrzucić zbędne, zimowe kilogramy. Kiedy jesteśmy młode przychodzi nam to stosunkowo łatwo. Większe problemy z utratą wagi pojawiają się po 40. roku życia, kiedy nasz organizm zaczyna mieć naturalną skłonność do tycia. Suplement diety FIGURIN SLIM powstał w odpowiedzi na potrzeby kobiet po 40. roku życia, które chcą w bezpieczny, naturalny sposób powrócić do lepszej figury – nie tylko po zimie.

Dieta

Po leniwie spędzonych miesiącach zimowych okazuje się, że nasza waga poszła znacząco w górę. Wiemy, że trzeba wziąć się za siebie, ale wizja wyrzeczeń, którym musimy się poddać nas przeraża. Szczególnie jeśli przekroczyłyśmy już granicę 40 lat. Wtedy zgubienie nawet kilku nadprogramowych centymetrów w udach czy pośladkach jest nie lada wyzwaniem. Na szczęście lepsza figura jest możliwa do osiągnięcia, nawet bez drastycznych zmian w stylu życia. Musimy jedynie działać mądrze i konsekwentnie.

Skąd biorą się  problemy z tyciem po 40. r.ż.?

Wraz z wiekiem spada metabolizm, spowalniają procesy trawienne i praca jelit. Ale to nie są jedyne zmiany, jakie zachodzą w naszym ciele.Po 40. roku życia spada także nasze naturalne zapotrzebowanie na kalorie. Dojrzały organizm nie potrzebuje już tyle energii co kiedyś, więc z każdego spożytego posiłku pozostaje więcej nadprogramowych kalorii, które szybko odkładają się m.in. w udach czy pośladkach. Restrykcyjne diety czy głodówki często powodują uszkodzenie kosmków jelitowych a przez to gorsze przyswajanie składników odżywczych. Gorzej wyglądamy i gorzej się czujemy. Po kilku takich dietach nie mamy już ani czasu ani siły na to, aby właściwie o siebie zadbać. Tymczasem rozwiązanie jest prostsze niż mogłoby się wydawać.

Szczupła figura po 40-tce? Tak, to możliwe!

Idealnym rozwiązaniem jest nowość na polskim rynku – innowacyjny suplement diety FIGURIN SLIM. Jest to jedyny produkt na odchudzanie dla kobiet po 40. roku życia o udowodnionej w badaniach naukowych skuteczności składników. Na czym polega innowacyjność suplementu diety FIGURIN SLIM? Na podwójnej sile blokowania kalorii podczas i po posiłku, czyli wtedy gdy najbardziej tego potrzebujemy. A to wszystko bez zmiany nawyków żywieniowych. Brzmi nierealnie? A jednak tak jest! W pierwszej fazie ID-alG, zawarty w czerwonej tabletce, skutecznie pomaga blokować wchłanianie tłuszczy podczas posiłku. Dzięki temu nasz organizm wchłania ponad 50% mniej tłuszczu i skrobi, nie odkładając ich w postaci zbędnych kilogramów. W fazie drugiej NeOpuntia, zawarta w tabletce zielonej, skutecznie pomaga w eliminacji niestrawionego tłuszczu, poprzez jego wiązanie i przyspieszenie jego wydalenia z organizmy. Dzięki temu pozbywamy się zbędnych kalorii. Działanie to widocznie wyszczupla uda i pośladki, czyli najbardziej problematyczne strefy ciała po 40. roku życia. Badania potwierdziły również, że produkt jest bezpieczny dla zdrowia i nie ma skutków ubocznych. Można zatem stosować go bez obaw i tracić kalorie bez  wyrzeczeń.

Figurin Slim

Produkt jest dostępny w dwóch opakowaniach: 45 (15 + 30) tabletek i 120 (30 + 60) tabletek.

Cena:

FIGURIN SLIM, 45 tabl. – 35 zł
FIGURIN SLIM, 120 tabl. – 60 zł

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (190 głosów, średnia: 4,54 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
 1. lilkawodna  18 marca 2014 19:37

  Jeszcze kilka lat i mi się przyda ten artykuł.

  Odpowiedz
 2. bbo  18 marca 2014 19:43

  Ja na razie jestem na etapie: schudłam po 30:D

  Odpowiedz
 3. Hanna  27 marca 2014 11:33

  Odchudzanie musi być zdrowe i przeprowadzone mądrą dieta w każdym wieku, nie tylko po 40 tce. Ja jestem akurat w tym wieku i jestem obecnie na lekkiej diecie błonnikowej, ktora ma mi pomóc powoli stracić kilka kilogramów. Stosuję błonnik Allevo weight loss. To bardzo zdrowy błonnik, nie uzależnia, ale też i organizm się do niego nie przyzwyczaja za bardzo jak do innych srodków tego typu. Błonnik popity sporą ilością wody powiększa swoją objętość nawet 80-ciokrotnie czym powoduje uczucie sytości na dlugo, a w dalszej konsekwencji nie odczuwamy głodu. To bardzo skuteczny i zdrowy suplement.

  Odpowiedz
 4. gusia.  30 marca 2014 10:46

  Jeszcze po żadnych tabletkach nie schudłam,tylko ćwiczeniami i dietą.Myślę że tabletki mogą działać na psychikę,coś biorę,więc do tego mniej zjem ,trochę poćwiczę i już.Sama czasami się skusiłam,żeby kupić tabletki,lecz bezskuteczny owoc.Przydało by się zgubić te 5kg,ale raczej bez wysiłku to niemożliwe.

  Odpowiedz
 5. Malwina  31 marca 2014 12:17

  Znam ten produkt i go stosuję:) Dzięki niemu nauczyłam się systematyczności. Normalne posiłki spożywam regularnie, a do dwóch najbardziej obfitych, biorę Figurin Slim. Nawet nie wiecie jak się cieszę, że mogę jeść to co lubię, w normalnych ilościach a mimo to chudnąć! Nie chodzę głodna, jak w czasach „wiecznych diet”, a przez to nie jestem poddenerwowana, zirytowana i nieprzyjemna. Mam 3 kg mniej, wrócił mi dobry nastrój, uśmiech i zadowolenie z siebie! Polecam każdej dojrzałej kobiecie, chcącej ponownie poczuć się atrakcyjnie.

  Odpowiedz
 6. Liliana  3 kwietnia 2014 09:23

  Moja koleżanka stosuje go od początku roku. Namawiała mnie też, żebym wypróbowała, ale ja jakoś nie wierzyłam w suplementy. Skoro jednak Wy o nim napisaliście, to chyba się skuszę:) Mojej Ani udało się zrzucić 5 kg w 3 miesiące, myślę, że mi też uda się do mojego sierpniowego wyjazdu na wakacje stracić około 6 kg. A to byłoby idealne!

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany